tavuk ve civciv

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
hocam dediklerin cok doğru yukardada belirttiğim gibi bu işareti gizlemiş ustunu horasanla sıvamışlar horasanı tesadüfen farkedip kırdım altından tavuk üstte olmak kayıdıylar 3 civciv 1 tavuk cıktı kırmızı bır boyanın üzerine cizilmiş şekilde cizim yillar gectikçe kayboldu anlmadığım tek nokta şu onca makine tutmamıza ragmen bir sonuç alamadık ben bu direkten supheleniyorum olasılığı var mı onu soruyorum boşuna calışmamak için civcivler ucgen gibi dizilmiş tavugun altında beni aydınlatırsan mutlu olurum
Çok ilginç yerlere saklama yapıyorlar.Cihaz desteği ile direği kontrol edebilirsiniz.
Şüpheleriniz kafanızdan gitmiş olur.Direği ordan alıp yapıyı bozmak akıl kar işi değil.Sadece bir dini sembol olabileceğinide unutmayın detaylı çevre fotosu olsaydı diğer ustalarında fikirlerini alırdın.​

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yıllar önce bir eve açğırdıklarında şüphelendiğim ilk yer direkti. Sonra inceleme yaptığımda tavan kalaslarının birleştiği yerde kumbara ağzı gibi yer gördüm, parayı içine atıp sesi dinlediğimde, orada başka paralarında olduğunu farkettim. Birşey söylemeden matkap lazım dedim yanaşmadılar bende öylece bırakıverdim. Bir insanın içinde pislik varsa çıkarsa dahada sorun olur. Şüphe üzerine sonradan öğrendim matkap sallamışlar ama paraların sesğni duyduğum yerin altına vurmuşlar bulamamışlar. Demekki matkap vurulabiliyordu ama brnsiz vurmayı tercih ettiler ve nasip olmadı hala onlara. İyyibi araştırma yap dedektör tut gerekirse sonra bakaraın. Altıda önemli. Selametle

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şunuda eklemeden geçemeyecem, sizin tavuk civciv mezardan ve çeşmeden bahseder, diğerleri kilise ve değirmenlerle alakalıdır. Çalışmanızı buyönde yapmanız yararınıza olur. Selametle kal

Y@vuz

Aktif Üye
@vakko ustam bu sanat eseri defineylemi alakalı yoksa yazdığın gibi aile bağı anlamındamı

vakko

@vakko ustam bu sanat eseri defineylemi alakalı yoksa yazdığın gibi aile bağı anlamındamı
usta paylaştığım görsel dini ve aynı zamanda ailevi bir semboldür açıklaması önceki mesajımda okudunuğuz gibidir.Bu işaret çok özel bir işarettir.Kaliteli yaşamın olduğu bölgede olma ihtimali vardır.Kolay kolay her kayada yüzlerce denk gelmez bu işaret.Denk gelenler ortada google üzerinde yüzlerce sahte işaret tavuk önde arkasında tayfası.

Define platformunda nasıl bunu açıklasam diye düşünüyorum :) ?‍♂ civciv adedi vs hepsi hayali kahve muhabbetidir.İnanan arkadaşlar istediği gibi argesini yapabilir.Boya olarak tavuk çizimi varsa bizans dönemidir.​

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzel bir mozaik kilise bağlantılı olması muhtemel. Sanırım incilde bahsi geçen konuyla alakalı. Bu mozaik dediğiniz gibi defineyle bağlantısı yok, fakat diğer bütününü aynı kefeye koyarsanız kendi açınızdan bir çığır açmış olursunuz ve bütün sistemleri yıkmış olursunuz.. Güzel paylaşım emeğinize sağlık.

vakko

Güzel bir mozaik kilise bağlantılı olması muhtemel. Sanırım incilde bahsi geçen konuyla alakalı. Bu mozaik dediğiniz gibi defineyle bağlantısı yok, fakat diğer bütününü aynı kefeye koyarsanız kendi açınızdan bir çığır açmış olursunuz ve bütün sistemleri yıkmış olursunuz.. Güzel paylaşım emeğinize sağlık.
Kilise ve luka incili ile bağlantılı mozaik.Mozaik görselini paylaşmamdaki amaç işaretin anlamını görsel ile göstermek.Bu sembol farklı şekilde yapılmış olsa dahi hristiyan dininde anlamı aynıdır değişemez.Tavuk ve civciv işareti bir hristiyan sembolüdür.Anlamı açıktır.Luka incilden alınmadır.

Diğer tavuk ve civciv işareti için yazmış olduklarım şahsi yorumlarımdır usta.Herkez bilgisi dahilinde istediği şekilde arge çalışmasını yapabilir.

Bir işaret gördüğüm zaman işaretin anlamını araştırıyorum nerede ve hangi amaçla kullanılmıştır.Kullanım yerleri nereler olabilir.Daha sonra alan argesi.

Bu işaretin çözümü eğer orjinal olarak denk gelirsek baktığı yön değil her zaman ters tarafa giderseniz sonuca götürür.Suya yakın olmak zorunda.İşaretin 100 metre çevresi arge yapılmalıdır.Civciv sayısı veya altta üstte arkada tek çift olması birşeyi değiştirmez.Tavuk civciv işareti vardır yanlız yüzlerce yoktur.Google üzerinde paylaşılan sahte tavuk civciv görsellerini çokça görüyoruz zaten.

Mesela yuvarlak oyma olayı.Bu oymalar için mezar olarak yorum yaparız yanlız mezar olması için yuvarlak oymanın olduğu bölge nekrapol alan olması gerekir.Aynı sembol yuvarlak oyma işareti isadan sonra + işareti olarak kullanılmıştır.Yine aynı dönem yuvarlak oymalar isadan sonra taş ocaklarını belirtmek için taş ustaları tarafından da kullanılmıştır..Kariada örnekleri çoktur.​

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kilise ve luka incili ile bağlantılı mozaik.Mozaik görselini paylaşmamdaki amaç işaretin anlamını görsel ile göstermek.Bu sembol farklı şekilde yapılmış olsa dahi hristiyan dininde anlamı aynıdır değişemez.Tavuk ve civciv işareti bir hristiyan sembolüdür.Anlamı açıktır.Luka incilden alınmadır.

Diğer tavuk ve civciv işareti için yazmış olduklarım şahsi yorumlarımdır usta.Herkez bilgisi dahilinde istediği şekilde arge çalışmasını yapabilir.

Bir işaret gördüğüm zaman işaretin anlamını araştırıyorum nerede ve hangi amaçla kullanılmıştır.Kullanım yerleri nereler olabilir.Daha sonra alan argesi.

Bu işaretin çözümü eğer orjinal olarak denk gelirsek baktığı yön değil her zaman ters tarafa giderseniz sonuca götürür.Suya yakın olmak zorunda.İşaretin 100 metre çevresi arge yapılmalıdır.Civciv sayısı veya altta üstte arkada tek çift olması birşeyi değiştirmez.Tavuk civciv işareti vardır yanlız yüzlerce yoktur.Google üzerinde paylaşılan sahte tavuk civciv görsellerini çokça görüyoruz zaten.

Mesela yuvarlak oyma olayı.Bu oymalar için mezar olarak yorum yaparız yanlız mezar olması için yuvarlak oymanın olduğu bölge nekrapol alan olması gerekir.Aynı sembol yuvarlak oyma işareti isadan sonra + işareti olarak kullanılmıştır.Yine aynı dönem yuvarlak oymalar isadan sonra taş ocaklarını belirtmek için taş ustaları tarafından da kullanılmıştır..Kariada örnekleri çoktur.​
Ben bir önceki mesajınıza istinaden yazmdım ustam görüşünüze saygım var mesajını şöyleidi.

Orjinal bir işarette civcivler anneye yakın kanatların veya karın altında olması lazım.Semboldeki amaç Anne koruyucudur kanatları altında yavrularını yani civcivleri korur açık kanatlar ve kanatların içindeki yavrular kapalı gizli anlamınıda verir.Define platformunda bu hususları göz önüne alarak arge çalışması yapınız.

İşaret kolay bulunmamalıdır gizli olup bulunan tavuk civciv işareti tavuğun kanatlarındaki amacı yani kanatlar kapalı alan civcivleride değerli saklanmış olarak olarak define olayına işareti kaydırabiliriz

Bu sembol define dışında birşeydir. İncilde isa. a. s kudüse hicretinden bahseder,

vakko

Ben bir önceki mesajınıza istinaden yazmdım ustam görüşünüze saygım var mesajını şöyleidi.

Orjinal bir işarette civcivler anneye yakın kanatların veya karın altında olması lazım.Semboldeki amaç Anne koruyucudur kanatları altında yavrularını yani civcivleri korur açık kanatlar ve kanatların içindeki yavrular kapalı gizli anlamınıda verir.Define platformunda bu hususları göz önüne alarak arge çalışması yapınız.

İşaret kolay bulunmamalıdır gizli olup bulunan tavuk civciv işareti tavuğun kanatlarındaki amacı yani kanatlar kapalı alan civcivleride değerli saklanmış olarak olarak define olayına işareti kaydırabiliriz

Bu sembol define dışında birşeydir. İncilde isa. a. s kudüse hicretinden bahseder,
paylaştığım görsel incilde kudüs hicretinden bahseder doğrudur usta. Daniel 321 derki tavuk ve civcivler aileyi anne ve çocukları temsil eder.Bir sorum olucak size.Tavuk civciv sembolü hangi dönem ve medeniyet tarafından hangi amaçla yapılmıştır.Net bir bilgimiz varmı elimizde.Bilginiz varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.?​

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Kolon olarak tabir ettiğim direk ne denli bir yük çekiyor yapıyı görmediğim için birşey diyemiyorum ama tahta bir direk olduğu için makineyle konturolünüzü yapınız boştan yere direği yıkmayınız yapıyı sakatlayabilirsiniz zaten direkte bir mevzu var ise makine bunu algılayabılır
Şimdi eger yapının tümünü ele alacaksak eski insanlar kesinlikle evinin en alt kısmına yani toprağa yada evin altında ana kaya var ise buraya bir şimdiki adı ile kiler bölümü yani erzaklarını sakladığı serin güneş almayan ve yiyeceklerinin hemen bozulmayacağı bir oda açarlar aradığınız malzeme genel mağnada buradan da çıkabiliyor evin analizini güzel yapın sonradan eklenenleri işçilik ve yapı malzemesi gibi faktörlerden bulun ve eski yapıyı göz önüne alarak yeniden değerlendirin İnşallah sonuca erersiniz rast gelsin Kolay gelsin