Tavuk ve civcivleri

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Abi bu işten anlayan anlamayan herkes yorum yapmasın lütfen. Gerçekten anlayan ustalarim var onların yorumları önemli
Bu ne biçim üslup yaw?
Buradaki üyeler senden icazet alıp öyle mi yorum yapacak?
Kendini tam olarak hangi makamda tanımlıyorsun?
İhtiyacın yoksa niye yorum istiyorsun?
Uyarıyorum! Sitede Yorum yapan kardeşlerimizi aşağılayıcı bir tavır istemiyoruz..

Zaza16

Aktif Üye
Sanırım haklısınız ustam. Boş geyik muhabbeti yapmayı seven insanlarızki site sahibi @Koray Kor bey sizin mesajınızı destekler nitelikte beğeni atmış. Oysaki geyik muhabbetini hiç sevmem gördüğümü yazarım ve diğer ustalarımızda gördüklerini yazmışlar. Madem çözmüşsün burdakileri sınamak içinmi açtın bu konuyu.
Yinede sana birşey yazacam, çevrede kilise yada değirmen yoksa burayla uğraşma. Selametle sağlıcakla kal
Usta @Koray Kor nedir necidir tanımam bilmem etmem. Demekki her kimse o da benimle aynı fikirde olduğunu beyan etmiş. Benim üzerimden bir başkasına imalı sözler etmemenizi rica ederim . Ben ortaya söz konuştum . Üstüne alındıysan kendinle bir istişare yapmanı tavsiye ederim. Çözdüğümü yazdığım saat içerisinde daha yeni çözmüştüm. Kendimce bir fikir edinmiştim bir yerden haber gelmesini bekliyordum . Gerçekten bol kepceden sallayan arkadaşlar var . Ben hala sözümün arkasındayim. Yorumunuz için teşekkürler.

Zaza16

Aktif Üye
Zaza16 dayi.
Ben bu isaretin kitabini yazdim, calismasini da yaptim.
Ustalar yazmis zaten sahte diye.
Ya sizi yaniltiyorlar sordugunuz kisiler yada sizin farkli, ben bilemem.

Bu figurler sahte.
İcindeki boyayi (her ne ise) ve uzerindeki civcivi gormek yeterli.
Cebinden birsey cikmasin derim.
Sana her ne dedilerse dogru demiyorlar.
Bu figurler tokat işi degil
Daha kotusu
Çakal işi.

Yine de son karar sizin elbette.
Biz ne guleceğiz nede ağlayacağiz.
Ne bizde cikan olacak
Ne de cebimize giren olacak.
Ustam ben işaretin ne olduğuna karar kıldım . Sıkıntı yok. Bilgilerinizi ve engin tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkürler ..

Zaza16

Aktif Üye
Bu ne biçim üslup yaw?
Buradaki üyeler senden icazet alıp öyle mi yorum yapacak?
Kendini tam olarak hangi makamda tanımlıyorsun?
İhtiyacın yoksa niye yorum istiyorsun?
Uyarıyorum! Sitede Yorum yapan kardeşlerimizi aşağılayıcı bir tavır istemiyoruz..
Üslubum çok temiz emin olabilirsiniz . Benden icazet almasına gerek yok , bilmiyor isen yorum yapma kardeşim bu kadar basit ve öz . Bilmemek ayıp değil ki öğrenmemek ayıp . İhtiyacim olup olmadığını ben karar veririm sıkıntı yok. Makamın önemi yok 👍 sitede herkes güzel yorum yapacak diye bir kaide yok. Anlıyoruz . Ne demişler ,
Yarım hoca dinden yarım doktor candan eder.

Cemov

Aktif Üye
Valla acayip birşey. İnsan bildiğini neden sorar bildiğinden emin değildir teyit almak istiyordur. İnsanların burada yaptığı yorumun doğru yada yanlış olduğu kanısına varmak için. Fikrine güvendiğin insanın yorumu ile sonuca ulaşmış olman lazım. Sonuca ulaşmış insan bu kadar gergin olmaz. Diyelim ki sonuca ulaşılmış olay çözülmüş.. burası sınav yeri değil sen hoca amir diğer insanlar öğrenci yada senin altın değil ki insanları azarlar aşağılar şekilde konuşamazsin. Bilen insan bilgi dilenmez.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Üslubum çok temiz emin olabilirsiniz . Benden icazet almasına gerek yok , bilmiyor isen yorum yapma kardeşim bu kadar basit ve öz . Bilmemek ayıp değil ki öğrenmemek ayıp . İhtiyacim olup olmadığını ben karar veririm sıkıntı yok. Makamın önemi yok 👍 sitede herkes güzel yorum yapacak diye bir kaide yok. Anlıyoruz . Ne demişler ,
Yarım hoca dinden yarım doktor candan eder.
Herhalde senden icazet alınmayacak.
Ayrıca haddin değil senin, bilmiyorsan yorum yapma demek.
Bilgiyi ölçen mercii makamı da değilsin.
Haddini bil, kimsenin yorum yapma, yazma, fikir beyan etme özgürlüğüne dokunamaz karışamazsın.
Cühela zihniyetini kendine sakla. Son uyarım..

Zaza16

Aktif Üye
Herhalde senden icazet alınmayacak.
Ayrıca haddin değil senin, bilmiyorsan yorum yapma demek.
Bilgiyi ölçen mercii makamı da değilsin.
Haddini bil, kimsenin yorum yapma, yazma, fikir beyan etme özgürlüğüne dokunamaz karışamazsın.
Cühela zihniyetini kendine sakla. Son uyarım..
He tmm haklısın ... 👍