Tek Çubuk

orkun

Engellendi
Estağfurullah .Amacım konuyu baltalamak değil. heryerde çubuk satışları 300 -500 tl . 5000 e kadar satan var. herkes ken dine göre birşey icat etmiş senin herr koch böyle birşey icat etmiş, kıskandım her kes bir şey icat ediyor, bende düşüncemi yazdım , bizde birşey icat edelim, navigasyonlu olsun . metal ve boşluğun dışında işaretlerde gitsin . Meraktan birçok müşteri çıkabileceğini düşündüm. Bu konudada ön reklamı olmuş olur.
1.Konuyu güzel okusaydın Herr Koch'un bunu icat etmediğini anlardın. Ben Çubuğu sadece ondan aldım.
2.Ben sadece deneyimlerimi burada paylaştım.
Forumdaki arkadaşlar bunu yada şunu alın demedim.
İlk önce doğru okuyalım ve doğru anlıyalım. Maalesef sorunlarda burda başlıyor zaten.

Zirkonyum

Member
Zirkonyum ustam ham maddesi normal Metal ucu pirinç ve tutulan kısmı agaç.
Tutulan kısmı ağaç olsun geri kalanını istediğin metalden yapalilirsin önemli değil.
Teşekkürler üstad bende buldum sayfayı siz hangisinden sipariş verdiniz eko mu bilmiyorum gördüğüm kadarı ile helezon yayın çekim yönünde yaylanmasi

eski

Editör
1.Konuyu güzel okusaydın Herr Koch'un bunu icat etmediğini anlardın. Ben Çubuğu sadece ondan aldım.
2.Ben sadece deneyimlerimi burada paylaştım.
Forumdaki arkadaşlar bunu yada şunu alın demedim.
İlk önce doğru okuyalım ve doğru anlıyalım. Maalesef sorunlarda burda başlıyor zaten.
Ok. Anlayana kadar yorumsuz takipteyim.

orkun

Engellendi
eski Ben Olayın bilimsel tarafında sende Ticari tarafındasın. Ok.

Bahhalebah

Aktif Üye
Sevgili orkun bey kardeşim öncelikle paylaşımınız için teşekkürler çubuk işi çok büyük tecrübe ve bilgi ister inanmak ap ayrı birşeydir çubuğu inanarak tutarsanız sizi yanıltır amma azim ve bilerek güçlü tutarsanız sizi hedefe götürür başarılar saygılar kardeşim

orkun

Engellendi
Zirkonyum Ustam baştan yazdım Link vermem etik olmaz diye. Sen kafana göre dediğim gibi çubuğunu yap ve dene.
Sadece güven ve inan bu yeter.

orkun

Engellendi
Sevgili @orkun bey kardeşim öncelikle paylaşımınız için teşekkürler çubuk işi çok büyük tecrübe ve bilgi ister inanmak ap ayrı birşeydir çubuğu inanarak tutarsanız sizi yanıltır amma azim ve bilerek güçlü tutarsanız sizi hedefe götürür başarılar saygılar kardeşim
Evet ustam benimde demek istediğim budur zaten.

Zirkonyum

Member
Zirkonyum Ustam baştan yazdım Link vermem etik olmaz diye. Sen kafana göre dediğim gibi çubuğunu yap ve dene.
Sadece güven ve inan bu yeter.
Ustadim ben linki buldum benim merakım siz bunun bio tensor olanını yoksa eko tensor olanını mı aldınız malum bize değerli için lazim