Tek para en çok nereden çıkar?

manisa28

Engellendi
Dedektörüm yok genelde tek paralar nerelerde olur nereleri gezmeliyim? Öyle rasgele eşeleyip tek para bulabileceğim yerler neresidir

neronero

Aktif Üye
dilek havuzlarından bulabilirsin. iyi 1 tl cıkıyo diyolar dedektörsüz.:D

antidepresan

Aktif Üye
Ustam Eski yaşanmışlık alanlarını bul rivayet veya hikayeleri bir cebine koy ama hepsine inanma bismillah deyip baslayi ver dağ tepe ova gezmeye

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Elektrikçiye git 6 mm lik 1 metre tek damar topraklama kablosu al. ortadan ikiye bölüp soy,12 cm den L şeklinde bük. internetten define çubuğu ile ilgili video ve yazıları incele. Yaşadığın ilde eski yerleşim yerlerini öğren. tarlasında, bağında bahçesinde eski yapı taşları, stunlar çıkan tanıdık bildiğin yerleri dolaş. gerisi kısmet.

antidepresan

Aktif Üye
Ustam nerde gezicen ona sen karar vericen karar verdiğin yerlerin bı tarihçesini araştır önceden eski Rum Ermeni roman Bizans mi eski insanları bı dinle bu işlerle uğraşan hikaye çoktur onlarda

Metehan0770

Aktif Üye
Yakında olsan sana böyle bir yer tarif ederdim. Abartısız bir kürek toprakta çıkma ihtimali %70. Lakin her 15 taneden biri kayda değer.

manisa28

Engellendi
Yakında olsan sana böyle bir yer tarif ederdim. Abartısız bir kürek toprakta çıkma ihtimali %70. Lakin her 15 taneden biri kayda değer.
Yerin niteliği ne ? Şöyle tavsiyeler bekliyorum mesela deyin ki dere kenarlarına bak, kilise çevrelerine bak vs. gibi veya daha özel şuraların çevresinde çok çıkar gibi

Metehan0770

Aktif Üye
Yerin niteliği ne ? Şöyle tavsiyeler bekliyorum mesela deyin ki dere kenarlarına bak, kilise çevrelerine bak vs. gibi veya daha özel şuraların çevresinde çok çıkar gibi
Benim bahsettiğim yer, 200 mt yakınında bir tepede ne olduğu tam belli olmayan yıkık bir kompleks yapı kalıntısı bulunan, tarla parçası. O yıkıntıların içinde de sikke çıkıyor fakat aşağıda tarlada çıkan kadar değil. Yani demem o ki, tek tek işi en iyi yaşam alanlarında yapılır.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
manisada oturupta bize nerde gezecem tek tekçilik yapacam diyosan sen bu işi hiç bilmiyosun demektir manisada 1000 taneden fazla yer vardır tek tekçilik yapılacak antik yerleşim kale yığmalar desen çok anıt mezarlar kiliseler antik kent yakınları sana liste çıkaramam sen kendine liste çıkarman lazım