Tek yuvarlak oyma yada adı ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 ustam senin de değerli yorumunu alabilirmiyim
Kardaşım,
mezarlık alanındasın.
Odaların olması normal, işaretlerde o yönde.
Şu an fazla vaktim yok, yarın zaman bulabilirsen bazı yerleri işaretlemek isterim.

Netice de ya iyi bir makina yada çubukçu ile çözebilirsin bu yeri.
Odalarda derinliğin fazla olduğunu düşünüyorum.
Kaç metre dediler derinliğe...?

Pscyhe

Engellendi
Eklenen resimlerdeki 12. resimdeki arkada traslanmis taslarin onundeki çakıllı alani kontrol edin.burda tespit olayi biraz zor olacak alan güzel iyi bir cihaz yada iyi işi bir bileb çubukcuyla nokta atışı yapılabilir

Turko

Uzman
Sondan 5 ci resim ana işaret , kapalı alan der zemin altı oda mı girişi açık yada kapalı mağara mi bilemedim .

Sucu

Yeni Üye
Şu sunağı iyice bi incele horosan altında değerli bir sikke olabilir

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Güzel bir mezarlık alan çoğu mezar görünmekte pcd olsa çizebilirim kapak gibi yer yada resimde öyle çıktı ..

YaralıYüz

Aktif Üye
Hocam yerin çok güzel benim fikrim çanak la sunakla uğraşma burda asil yer belli yerin Çok ama Çok değerli iki giriş var agsaada biri guneye biri doğuya
Nihat k ustam değerli yorumun için teşekkürler.giriş i çözemedik senin bahsettiğin giriş yerlerini cizebilirmisin

YaralıYüz

Aktif Üye
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim @BulursamKaderim25 ustam kazı yapılan yer 6 metre inildi.tahmin ettigin gibi derinde metre olarak hatirlamiyor abim.yakin zamanda tekrar tespit yapılacak inşallah sonuca sizlerin sayesinde ulaşırız

YaralıYüz

Aktif Üye
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim BulursamKader25 ustam kazı yapılan yer 6 metre inildi.tahmin ettigin gibi derinde metre olarak hatirlamiyor abim.yakin zamanda tekrar tespit yapılacak inşallah sonuca sizlerin sayesinde ulaşırız