Tekaltı dağı

omerolmaz

Bilgili Üye
Değerli ustalarım burası bir dağın zirveye yakın bölgesi kayda değermi sizce uğraşalım mı daha önce resmi kazı yapılmış yerde ama sonuca ulaşılamamıştır siz değerli ustalarımın düşüncesi nedir acaba [video]https://m.youtube.com/watch?v=BZdfoL5x0I0[/video]

omerolmaz

Bilgili Üye
Sonuca ulaşılamadının detaylarını paylaş bende sana dağı paylaşiim komple haddii baaalım @omerolmaz üstad)))))))
değerli ustam kazının işaretlere yapıldığını biliyorum işaretler videoda mevcut ama kazılar toprağa yapıldı ve yazan malzemeleri ve kalıntıları hariç bir şey bulunamadı yani değerli bir sonuç alınamadı kazıyı yapanları şahsen tanıyorum benim paylaşmamın sebebi ise ben yerde değil kayada olduğunu düşünmedir o yüzden siz değerli ustalarımın fikrini almak istedim kazı yapılan alanlar videoda mevcut saygılarımla

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Bir fikri olan yokum ustalarım
burası ığdırdaki tekaltı dağı mı
oymalar sanki kayaya tırmanmak için yapılmış gibi ama kayanın üzerinde de devam ediyor olması kafa karıştırıyor
alt kısımdaki düz kanal gibi oyma yakın dönem mi eskiden mi yapılmış yakından inceleyince belli olur sanırım

omerolmaz

Bilgili Üye
burası ığdırdaki tekaltı dağı mı
oymalar sanki kayaya tırmanmak için yapılmış gibi ama kayanın üzerinde de devam ediyor olması kafa karıştırıyor
alt kısımdaki düz kanal gibi oyma yakın dönem mi eskiden mi yapılmış yakından inceleyince belli olur sanırım
evet ustam Iğdır maşallah herkes biliyor bu çevreyi düşüncen nedir ustam bir fikrin var mı ve ustam orda yakın dönem hiç bir şey yok ustam

Storm

Editör
KeEkli dosyayı görüntüle 214844 Mavi okla gösterdiğim yerden içeriye ne kadar gidiyor bi kontrol et boşluğa Atıypr mu içerisi evet atıyorsa içeri bi yılan kamera salıver. Mavi okla yeşil ok arasında bi delik var matkap deligi mi o ? Sarı okla gösterdiğim yere sanırım zarar verilmis parçalanmıs gibi. En son olarak ustam Yeşil okla gösterdiğim yerde kesin olmamakla beraber insan silüeti var gibi oynar mı değil mi ? Bi de sanki altı kırılmış gibi. Baktığı yönle vucüd yönünü araştır. Yanlış hatırlamıyorsam güzel bi kaya mezarı işaretiydi