Tektek vol 7

Gri

Aktif Üye
Ustalar buparadan goren bilen varmı ? Evet kondisyon bitik ama yinede donemini merak ettim arast8rdım bulamadım neyinnesi bilen varsa

Gri

Aktif Üye
ıYı üstad zahmet olmazsa bi bakarmısın

Gri

Aktif Üye
Garret gti 2500 custom mod kişisel ayar usta

Gri

Aktif Üye
Garret skalası gorduysen şöyle anlatayım birden üçe kadar olan kısmı siliyoruz beştende sekize kadar olan kısmı siliyoruz diger ayarlarınıda yapıyoruz işte ozaman demir aleminyum kurşun hiçbişeyi gormuyor sadece gumuş altın bronz

Gri

Aktif Üye
Biboşlukta videolu anlatım yapayımda herkes faydalansın cunki biz bunu ilkten allmetal modda baya kullandık nekadar degersiz metal varsa ugrastırıyor bosa zaman harcamasın millete bifaydamız olsun ki elinizdeki makinayı kullanmayı ogrenirseniz cidden mukemmel işler yapıyor saygılar herkese

sef_er

Operatör
Gri ustam ve guzel kardesim sizi cani gonulden tebrik ediyorum, tek cihazlami calisiyorsunuz

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gri ustam kondisyonu çok kötü.seçemedim

Gri

Aktif Üye
Saol kardeşim şuan bununla takılıyoruz arkadasım getirmişti lorenz yeraltı goruntulemeylede tork diye bircihazlada tespit yaptık fakat o cokpahalı cihazlarla hiçte bişe yapamad8k garret iyi aga boş dönmüyoz enaz8ndan

Gri

Aktif Üye
Canın saolsun ıYı ustad saygılar tesekkurler

Metehan0770

Aktif Üye
Biboşlukta videolu anlatım yapayımda herkes faydalansın cunki biz bunu ilkten allmetal modda baya kullandık nekadar degersiz metal varsa ugrastırıyor bosa zaman harcamasın millete bifaydamız olsun ki elinizdeki makinayı kullanmayı ogrenirseniz cidden mukemmel işler yapıyor saygılar herkese
Skalayı okumayı becerebiliyor ve de sinyal sesi tonundaki farklılıklara kulak aşinalığı olmuş ise, her daim allmetal modunda kullanmak daha iyidir. Çünkü cihazın max. derinliğe indiği mod bu moddur.