Tektek vol 7

Gri

Aktif Üye
Metehan kardeşim dedigin dogru max derinlige iniyor lakin adımbaş8 sinyal veriyor ve nekadar skalayı okusanda sesi ay8rt etsende kurşun aleminyum gibi degerli metallerde yanıltıyor bence hicgormemek daha iyi az sinyal kesin sonucsefer kardeşim minelab hic kullanmad8m fakat genel olarak vlf dedktorler aynı mant8k yani cihazın dilinden anladıktan ayar yaptıktan sonra hepsi guzel sonuclar verir bence tabi cok derinden bimetrelerden felan bisey gormeside sozkonusu deyil onuda belirteyim

sef_er

Operatör
Metehan0770 ustam siz bu hobiyi biraktiniz gibi hatirliyorum yanlismi, ayrica ikametgahimiz ayni olunca takip etmeye calusiyorun syg

Metehan0770

Aktif Üye
@Metehan0770 ustam siz bu hobiyi biraktiniz gibi hatirliyorum yanlismi, ayrica ikametgahimiz ayni olunca takip etmeye calusiyorun syg
Bu iş sigara gibi bir tiryakilik, bırakması zor ama ara vermek durumunda kalınıyor bazen. Benim bu işteki en favori yöntemim tektekçilik. Daha ağır işlerle de uğraştık, ama artık ekip yok, sağlam ekip bulmakta kolay değil. Hevesli insan çok etrafımda lakin bu iş arazide fiiliyata dökülünce hepsi hayal kırıklığına uğruyor veya uğratıyor. Bir ara siteye de uğramayı bıraktım, sebebi ise her taştaki çiziğe çatlağa, yakınında karun hazinesi varmışçasına yapılan yorumlar ve bir resim ile malı kaldırma çabası taşıyan bir sürü gereksiz konu.

Metehan0770

Aktif Üye
@Metehan0770 ustam kaya kasalar videolara kadar dustu siz hic rastladinizmi
Açılmamışına henüz rastlamadım, bir yerde çok şüphelendiğim bi kaya var lakin çalışma yapması biraz sıkıntı. Açılmış bir kaç tane gördüm, hatta ikisini burada paylaştım diye hatırlıyorum.

Bu arada madem aynı şehirdeyiz, sana tespit yapıp çalışma yapamadığımız (kolay olanlardan) bir iki koordinat vereyim de işe yarar belki.

sef_er

Operatör
Sevinirim de siz calismya yapamadiysaniz cok zor us demektir

sef_er

Operatör
Metehan0770 bence en masum isbu ufacik bi baslikla butun alani gez, dedektirde en eskilerden biri venim herhalde askerde kullsnmustim

Metehan0770

Aktif Üye
Sevinirim de siz calismya yapamadiysaniz cok zor us demektir
Yoo, aslında kolay yerler, lakin içimizdeki bir pimpirikli yüzünden tam noktalama yapamadığımız 2 küçük yer var, öyle sit alanı, mezar falan değil, ikisi de saklanılmış şeylerin olduğu bir yer.

Metehan0770

Aktif Üye
İkisi de şehir merkezine en fazla 30 km mesafede.

sef_er

Operatör
Metehan0770 meraklanmamak mumkun degil telepatik olarak gonder bana ustam, resimli olsun, nedeyim bilmiyorumki