telefondan yer altı görüntüleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 186890Bina içinde ornek çekım gordugunuz gıbı ustekı resımden farklı cıkmıs poverı az degısıklık yaptıgım ıcın boyle oldu voltaj dutukce derınlık dusuyor olceklenmede bır sorun yok ama derınlık dusmus bobın turunu az tuttugum ıcın gucte zayıf tutgum ıcın temız goruntu cıkıyor turla ve sensore bobının yakın durma sıyla alakalı bır durum oldugunu soylım tum verılerı almak ıcın sensore bobın yakın olması lazım .

Son düzenleme:

erol

Member

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 186912Ekli dosyayı görüntüle 186896
kardeş bunu hangi cihazla çektin veya programla kaç mt derinlikte yaptın çekimi
:) ne cıgazı ustam androın data kaydeden programla cekımı yaptım andro sensor programı gogle playda bula bılırsınız yanılması nerdeyse yok sen yanılırsan yanılıyor cgaz deglde t100 sensoru kullandım telefonun senssorune bobın le kopru kurdum okadar gerısı keyfıme gore istedıgım gogle pılay metal dedoktor programlarını kullanmak dusuyor telde olan donanımı reka betten dolayı defıne cıgazlarında bulman zor woxlerde boyle data kaydı goruntu gordummu .

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Bina icindeki 5.50 cm den kalifer petegini cekms s
inyali yan atmis ufak bir eksik var.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
adem44 Allah yolunu bahtını açık etsin, zehir gibi kafan var. imkanın olsa uzay mekiği yaparsın bence.

adem44

Bilgili Üye
@adem44 Allah yolunu bahtını açık etsin, zehir gibi kafan var. imkanın olsa uzay mekiği yaparsın bence.
Allah razı olsun Allah nasıp ettı yaptık bu ısın tcaretınıde az cok yapa bılırdım ama meslegım bu degıl bıraz dusundum baktım programlar flancının programı bedeva ben sadece ufak bobın tasarımı yaptım dıger taraftan yabancıda olsa dedoktor programcıların telefoncuların hakkı var dogrusunun paylaşmak oldugunu dusunduk bızde paylastık Insanlah proje bedeva dogrusuda bu oldugunu dusunuyorum telefona montaj oldugu ıcın hak talep edeceklerını dusunuyorum ıs tcarete gırerse boyle bir dusuncem de olmadıgı ıcın eloktıronıkcıde olmadıgım ıcın paylasımımda sıkıntı yok ıcımı ferahlatan o sımarık yabancı markalar fuze gıbı patlamam Allah razı olsun huseyın ustadan bu ıste en buyuk çabayı gosterenlerden bızde az cok katkıda olmussak ne mutlu bıze ...

Son düzenleme:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Videonu bekliyoruz üstad. 5 metre de işimizi görür :))

adem44

Bilgili Üye
Video sınyal bu sekılde alıyor bıldıgımız manyo metre sensorlerı nasıl çalısıyorsa bu da aynı saga sola cevırıyorsun kuzey guney hattı v.s tel sabıt tutuluyor okadar sınyal atım acısı dogru olmayınca sensorun olceklenme hatalı cıkacaktır bu sıstem manyo metredır 2 manyo metre oldugu ıcın gradyo metre dıyorlar ustalık ıstıyor az cok artısı telefon tatıle hertarafa kullan dedoktır gıbı de kullanılıyor sınyal alama acısı yakalanınca okadar bildigin ozel sensor varsa paylas boyle ıyı kalıtelı amaca uygun sensor almayı dusunuyorum ama bulamadım .

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Açık konusmak gerekırse çubukla boslugu bulursunuz burda gercekten bosluk varmı dıye bu sıstemle onaylarsınız nasılmı 1 yontem mtl programı yada normal metal programıyla boslugun 4 metre dısından dedok tor programını acarsını ve bosluga dogru yurur sunuz telın sınyal atım acısıyla ornek 4 4 bır oda 4 4 odanın uzerınde dedoktor programını sayısı ya yukarı vuracaktır yada asagı ıner sınyal odadan dısarıya cıktıgınızda sınyal eskı halını alacaktır bu sekılde altta oda oldugunu kesın kana at getırılır 3d programıylada detaylı ınceleme yapılır .

TANRIDAGI

Engellendi
o adam daha telefonla karisina ulasamiyor. yer altindaki goruntulere nasil ulassin.:zuhaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...