telefondan yer altı görüntüleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harun0606

Aktif Üye
Yok böyle bişey surfer bitti şimdide bumu çıktı

Wise99

Aktif Üye
Uydudan yer bakmak sacmalikken birde telefon çıktıya burda şu bir gerçek define ile uğraşan herkesin ne denli hangi durumda oldugunu gösterir milletin nasil inandigina ben inanamıyorum

trak_39

Member
Ya devlet bizim kadar düşünemiyo biz telefonla bitiriyoz işi adamlar milyon dolarlık aletlerle ancak yapının röntgenini çekiyolar defineciliğin serbest olduğu ülkeler gelsinde bizden ders alsınlar... :244:

adem44

Bilgili Üye
Yok böyle bişey surfer bitti şimdide bumu çıktı
Var var boyle sey vıdedaki sınyal degısıklıgını gormedımmı telefonun donanımını zaten bılıyorsunuz 1 yeraltı goruntuleme sensoru eksık ekle kullan ayrıyeten hayal degıl gercek manyo metre dunyanın man yetık alanı bu sıstemle dunyanın manyetık alanının calısma mantıgını anlıyorsun dıger yeraltı goruntuleme sıstemlerıylede anlama neredeyse ımkansız bir sısteme bılerek hakım olarak kullanmak var bırde koru korune kullanmak var joolok dalın da kendını kanıtlamıs sıstem dır manyometre defıne cıgazı yanı .

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
adem44 kardasim sen ise yaradigina inandiktan sonra kullandiktan sonra kimseyi inandirmana gerek yok..insallah rabbim muaffak eder...

adem44

Bilgili Üye
@adem44 kardasim sen ise yaradigina inandiktan sonra kullandiktan sonra kimseyi inandirmana gerek yok..insallah rabbim muaffak eder...
Kim seyi inandırma çabasında degılım param olsa zaten ıyı bır cıgaz alırım İndir Sensor record 20160103 150729 Andro Sensor csv burda data kaydı yaptım işaretlı yerde yorumlıyacak varmı cubukla tesbıtımde oda felan yoktu dırek degerlı almıstım oyuk felan vardı sıtede yorumlamıstılar arazıde tuttum telefonla 3 4 data kaydı yaptım 1 tanesını olcegı dogru cıkara bıldım engemmelı arazı oldugu ıcın bırazda tercu besızlık bukadar oldu daha ıyı anlasılır cekım yapmam ıcın regulator takmam sart gorunuyor .

adem44

Bilgili Üye
Fatih sultanın torununun dedıgı gıbı onlar konusur biz yaparız cıkacak boyle haddını bılmıyenler idare edecez neyapalım .Tayir erdogan Fatıh sultanın torunu oldugunu askerde baska kol akrabasından bılıyorum ondan duydum adam tuttugunu koparıyor ınanmıyordum ama ınanmaya basladım .:D

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 187192Konu yu eger bobın ıle telefonla yeraltı goruntuleme veyahut dedoktor yapmak ısteyeyen varsa hangı sensor bu ıs ıcın ıyı bobın turu v.s burda paylasalım Hazır konu açılmısken ufak bır bılgı paylasımı yapım regulator kullanmadan sensor manu el olarak calısıyor kaya tas ne var neyok cekıyor sınyal atıyor daha net cekım ıcın yada dedoktor gıbı kullana bılmek ıcın regulatorle toprak lama ayarı yapılıyor dedoktor gıbı kullanıla bılıyor her cekımde bu ayarı yapmak gereke bılır bu ıste regulatorle yapılıyor regulatorsuz bır manyo metre kafalarda cok soru ısaretı bıraka bılır telefonla dekoktor gıbı topraklama ayarını yaptıktan sonra dıyemır programla net sınyal aldınız derınlıgı ogrenmek ıstıyorsunuz sadece o cektıgı seyın uzerıne sen sorututup kayıt yaptıgında o seyın derınlıgı ebadını voxlerle 3d olarak goruluyor sadece o metale kılıtlenıyor bu ısı daha yenı anlamaya basladım bana lazım olan ıyı bır sen sor arastırıyorum 1.500 tl sen sor var ama nasıl bır bılgım yok bıl gısı olan varsa yazsın sıstemı yapan yapar yapmaz orası benı ılgılendırmez sensorler hakkında deaylı bılgısı olan varmı han gı sensor ıyı bu ıs ıcın ınternette arastırdım 1 kac palı sensor var ama nasıl ne ceker ne yapr fazla bılgı yok bılgı fıyatı .Yukardakı resım dedoktor programıyla sınyal aldıktan sonra dırek yapılan cekımdır Regulatorle topraklama ayarı yapılmıs cekım kusursuz bakalım toprakta denemeler yapmayı dusunuyorum .

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu kadar bilgiyi paylaşıp sonra program vs yazıp aynı kişi üzerinden ne olacakki 15 tl diyen biri vardı . bilemedim o şahıs değilsin sanırım fakat yapmaya çalışan çok oldu sonuç paraya gitti . Ne olucakki deme bu dediğin olayı indirip para toplayan olmadı yaz buraya oldu 1 tl bile olsa işe yaramasa bile kaç kişinin yüklediğine bak konunun başından okudum bu iş bize dönüyor şunu nerden bulurum şu para bu para . konunuzu kapatıcam bilginize adem44 1 senedir test ediyoruz sonuç hala aynı neden tekrar açtınızki .

adem44

Bilgili Üye
İlave sensor eklemezsem acmazdım konuyu Bu tıp cıgazlarla para bulunalıcagına pek ben ınanmıyorum cok zor mavı renk verır yada yesıl hıc bellı olamaz kuzeyden sınyal alıyor yatay olarak sensor sıcaktan etkılenıyor bastan asagı sıkıntı konuyu kapata bılırsınız sıkıntı yok .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konuyu siz yazınca kapatdım fakat bilinki konu sahibi cevap yazar diye bekledim fakat oda bir şey yazmadı merak etmiş demkki meseleyi sizin konunuzuda etiketlemiş buraya dediğiniz gibi bu tür konuları uzatmanın manası yok iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...