Tılısım, Cinler, Melekler

mayhem

Co Admin
Co Admin
Fakat şimdi hocam:200: Bu ufak çocuklara baktırılan ve bir çok faydası şifası olan bir durum söz konusu bilgin olmasada bu konu hakkında yazışalım biraz .

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Fakat şimdi hocam:200: Bu ufak çocuklara baktırılan ve bir çok faydası şifası olan bir durum söz konusu bilgin olmasada bu konu hakkında yazışalım biraz .
Yok yok o işlerde var bilgi ))) az çok ))) Ahmet gidip gelir arada ))) hocalıktan değil, kanka diyorlar bu günlerde ))) arkadaşlıktan kaynak

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ne kadar tuhaf neden arada çocuk kullanılıyor Ahmete sorarmısın . şifada işe yarıyor çocuklar malzemeyi buluyor fakat alınamıyor çoğunlukla karışık bir durum senin fikrini öğrenmek isterim insanı bile iğleştiren bir yöntem bunu define bulmada kullanan neden sonuca gidemiyor .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Vakit varken çay içelim :322::322::322::322:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
butür konulara pek girmiyorum diyorum ama ... arada bazı şeyleride söylemek istiyorum ki yanlış bilinen bazı şeyler doğru zemine oturtulsun ....ben şahsım namıma kendim çok .....hoca....ki bu tabir i kelime anlamı dışında tutarak burada zikretmek istiyorum .... gerçekten anladığımız anlamda ...hoca... yok mudur bu işle uğraşan vardır ....kiiii .. çok azdır ... 1 tane gördünmü desen gördüm evet var gördüm konuştum ..........şimdi diğer meseleye geleyim ........
kim ne yaparsa yapsın ne derse desin ..... define işiyle cin işini 1 birinden ayıramaz ..... paralel gider ....şu lafı çok duyuyorum ... tırnak içinde ( hoca ) çok biliyorsa kendi çıkarsın .. sağda solda define bırakmaz hepsini toplar ...değil arkadaşlar ........bu kısmı fazla açmayacam yazı uzamasın ....diğer 1 mesele ....................yine kendimle alakalı ben hiç ..........ben o malı oradan çıkartırım diyen (hoca ) görmedim ....veya ben denk gelmedim .. bunu söyleyen .....
fakat sorarsan ki malı bulan bildiğin ...(hoca)....varmı ...??????????? onu şöyle söyliyeyim ..... 1 kişi düşünün parasının olmadığını bildiğiniz kişi ...1 sene sonra duydunuzki 5 katlı 1 bina dikmiş ve bu binada o bölgenin .. düşkünlerini .. balicilerini ... tinercilerini .. düşkünlerini ... sokakta kalanlarını ... bu binaya yerleştirip ...yedirip içirip onlara bakıp ihtiyaçlarını gideren 1 i olmuş duyarsanız ..... bundan ne anlarsınız ........ben bukişinin malı bulmuş ve zekatını buşekilde ödüyor .. veya buyolda hayır hasenatını yapıyor öyle karar vermiş .... diyemi düşünmeliyim ....
yine bu kişinin yani ( hoca) nın define işiyle uğraştığınıda biliyorum .........
sizce bunun buhale gelmesi ... bulmuş olmasımı ....bulduysa ..ilmiylemi ... nasip mi ..kısmet mi ... bulmuşsaKaderimi ....hadi ..25 ..te olsun ....saygılar ustama ..
ne nedir .. nasıl dır .. niçin dir ... ne . nedir ...

Sedegor

Engellendi
Ne kadar tuhaf neden arada çocuk kullanılıyor Ahmete sorarmısın . şifada işe yarıyor çocuklar malzemeyi buluyor fakat alınamıyor çoğunlukla karışık bir durum senin fikrini öğrenmek isterim insanı bile iğleştiren bir yöntem bunu define bulmada kullanan neden sonuca gidemiyor .
Usta şifa ayrı şey, dediğin düşüncen yaklaşım mantığın şöyle. Hastamız var dogrumu Ahmetin tayfayı gönderdik bedeni arındırdılar, uzaklaştırma hatta yakma konusu mevzu oldu. Sonuç Şifayı buldu.

Demek istediğin benzer durumda sana göre Ahmetin tayfa gider savaşır durumu ele alır dogrumu? Definedede )))

Yok İşte bunun için benim gibiler Ahmeti gönderir sadece haber alır, fazlasına Ahmete kıyamaz. Ama öyleleri varki Ahmet gibi yüzlercesine kıyar istediğini yaptırır.

Bu durum Ahmetin istediği bir şey değildir. Şifa için gönüllü gider, define için gitmek istemezler.

Define için savaşa gönderenler doğru şey yapmazlar. Olmaz yapılmaz tezinde iddasında değilde yapılacak işin doğru olmadığı yanındayız

Burdaki fark bu.

Ayrıca insanları gör onları görme, Müslüman bir Ülke bu gün Türkiye neden ABD ye savaş acamıyor durum aynı hiç farkı yok. Peki savaş acamama ihtimali yokmu elbette var sonucuna katlanırsak.

Peki Şifa için gitti Ahmet Tayfası karşı tarafı yendi hatta öldürdü. Neden Savaş olmuyor kabileler arasında ?

Burdaki durumda şu, yine bizdeki gibi onlarda kanun ve kurallar var. İnsana zarar veren Cinler suç işlemiş olurlar, bunu zaten bağlı olduğu Padisaha bildirirsen Ahmet aracılığı ile gereken cezayı kendi Tayfası verir, cezaya rağmen hastayı bırakmıyorsa Ahmet gidip savaşır ve bu durum, karşı tarafın saldırması anlamına gelmez çünkü yine Padisahları kendi adamlarının suçundan orduyu göndermez.

Başı boş olan yok yani, askeri ordusu, alimi cahili
avukatı hakimi kanunu hukuku adaleti her şey bize benziyor. 7 ayrı kavimleri var, bunlar hem kendi içinde hemde kavimler arası hukuka aykırı davranışta yine kendileri tarafından ceza görürler.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şifa daha kıymetli . Aynı uygulama yapılıyor çocuk gidiyor elinde süpürge ile temizliği yapıyor ahmet değil ahmet aracı . yakma yok define işinde aynı sistemle malzeme aranırken görüldüğü derinlik bile belli üstünde paranın yazılarını bile görürken bu çocuk neden işlem başarısız oluyor gösterilen doğru cubuk cihaz tamam onlarda var dedi kısmet olmuyor demkki .

Sedegor

Engellendi
Şifa daha kıymetli . Aynı uygulama yapılıyor çocuk gidiyor elinde süpürge ile temizliği yapıyor ahmet değil ahmet aracı . yakma yok define işinde aynı sistemle malzeme aranırken görüldüğü derinlik bile belli üstünde paranın yazılarını bile görürken bu çocuk neden işlem başarısız oluyor gösterilen doğru cubuk cihaz tamam onlarda var dedi kısmet olmuyor demkki .
Aynen! Bilgide Ahmet gibiler yalan söylemez! Malı miktarı söylerler.

Ama konuyu baştan okuduysan Koruma yapanlar 3 ayrı grup. Biri insanlar tarafından bekçi bırakılanlar ikincisi sonradan Cinlerin sahiplendigi üçüncüsü ise Meleklerin koruduğu.

Bu durumda en zoru hatta imkansızı demek doğru olur Meleklerin koruduğu alınamaz. ikinci sırada insanların bekci bıraktıgı zordur, Ucundede kendi sahiplendikleri ehh iste sonuç alınabilir onda .Sonuçta Allah verirse veriyor işte.

Her definede Cin yok , olmayana rast getirsin insanları Allah. Nerde olmaz onlarıda yazdık!

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Yapcak birşey yok . Herkezin kafası karışık :3: uzayda nasıl abdest alınır - YouTube
Hocanında niyeti var Marsa gitmeye )) Dünya batacak ya yaşam yeri yapıyorlar )) Hatta belli ailelerin yaşam alanları ve gidecekleri araçlar hazır bekliyor )) Hatipoğlu Hocanın parası az ))) gidemez! Ancak kızı yaşındaki birini kendine eş alabildi, eee boya cila yetiştiremiyor zaten.

Hoş Cübbeli bu Hocanın tırnagı kadarda yok.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sanki kıyamet orda kopmayacak :200: