Tilki mi bu resim?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Sonradan gordum bu resim tilki mi ne? Nerden bakmaliyiz

Apollon01

Moderatör
Moderatör

Esteban74

Editör
Evet bende bunu gördüğüm için tilkiyi araştırmanızı belirtmiştim. Tilkinin ağzında civciv mi var...
Baktığı istikamette tavuk mu var ki...

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Evet bende bunu gördüğüm için tilkiyi araştırmanızı belirtmiştim. Tilkinin ağzında civciv mi var...
Baktığı istikamette tavuk mu var ki...
@Esteban74 @Nihat k ustam bunu mu kastettmiştiniz, @may77 ustam burda daha cok şey var evet araştırdım domuz ile sırt sırta tam domuzun kuyruğunun devaminda, evet bunu da siz keşfettiniz, çok teşekkür ederim ben şu anda il dısındayım 15 20 gún içinde yeni resimler atarim gidersem insaallah görüşmek üzere inşallah şu haliyle tilki mağara nin ust ucuna bakiyor domuz da alt ucuna baiyor tahminimdir gercek gidip resim cekince anlasilir hayirlisi olur insallah

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu resimlere keskin gozlu arkadaslar lazim.
Benim gozluk 2 numara. Cepten hic gormuyorum. Resimler gelince bakariz insallah. Domuzun mali kolay alinir genelde.
Gidince bakilmasi gereken yerlere bakin.
En azindan 2-3 avuc birseyler cikar insallah.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Tilkiyi bir işaretleyin bende göreyim, çok merak ettim

poseidon2023

Uzman
ne içiyorsan banada gönder ne kafa yapmış bee

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ne içiyorsan banada gönder ne kafa yapmış bee
poseidon2023 çay içiyom şimdi, bir de bol bol su içiyorum, hayatta en cok lazım olan, insan vucudunun %78 i olan su, buralar çocukluğumun geçtiği yerler orda bir iki tane oyuk gördüm, akşam güneş batarken bir kaç tane resim cektim onlarida foruma attim hepsi bu, Nihat k, Esteban74, Mirkut ve diğer ustalar incelediler ve bazi şeyler söylediler ve ortaya çikan sonuç bu kısmet de ne varsa o olur, olmayan bir şeyi de bu forum a yazmam mümkün değil, saygılar hepinize, domuz ve tilki bir arada ne ifade eder sen ondan haber ver usta. Eyvallah,teşekkürler

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu resimlere keskin gozlu arkadaslar lazim.
Benim gozluk 2 numara. Cepten hic gormuyorum. Resimler gelince bakariz insallah. Domuzun mali kolay alinir genelde.
Gidince bakilmasi gereken yerlere bakin.
En azindan 2-3 avuc birseyler cikar insallah.
BulursamKader25 ustam eyvallah, ancak bu domuz un malı nerde olmalı, nasıl bir çalışma yapalım, domuz ve tilki beraber ise ve domuzun sırtında yükü de varsa ,her şey resimlerde çizdim de gözden kaçtı galiba, burda ne var diye çizdim digrr konu da bunlar var hep, ne ifade eder bunlar, dedektörsüz çubuksuz bunları buldum, bulduran a şükürler olsun, biraz daha destek bekliyorum, hepinizden allah razı olsun, gerçekten burda olmaktan memnunum, daha üzum salkimi var, öküz başı var usta bizde sırada ,herşeyin hayırlısı olsun inşallah kısmette ne varsa o olur gerisi teferruattır, herkese rast gele,.,.