Tılsım Çeşitleri, Tılsım Nasıl Bozulur, Cinler ve Halüsinasyon

Parkeci42

Member
Selam aleyküm arkadaşlar benim köyde yıllar önce şöyle bir olay olmuş babam anlattı yaşlı birkaç akrabadan daha dinledim köyümüzde 18 yaşında bir genç yengesi ne banyo yapacam nerde yapayım diye sorar köyde banyolar yatak dolabında olur bizim köyde yengesi derki evde müsait yer yok üzüm çiğnenen sirahna deriz biz küçük havuz gibi bir yer evin alt katında olur orda yıkan der banyo yaparken cinler musallat olmuş bu delirmiş bazen sağa sola zarar verirmiş odaya kilitlerlermis aradan biraz zaman geçiyor burdan sonrasını genç iyileşince kendisi anlatmış seni üzüm çiğnenen yerde banyo yaptığın için çarptı aslında sana yengen söyledi onu carpacaktik taze çocuğu olduğu için onu carpmadik biz dindar cinleriz seni serbest bırakacağız sana birde iyilik yapacağız evdeki bıçağı al Mustafa hocaya götür bilettir taşa surtmesin bıçağı kösele ile sürtünsün falan yerde bir kaya var oraya git parmağını az kes kan damlasın tılsım var tılsım bozulacak kayanın altındaki 1 küp altini al demişler hocaya varıyor şu bıçağı bileyver kösele ile sürt diyor hoca deli başımdan biran önce gitsin diye taş ile surtuyor kösele zor biler taş kolay biler hocanın yanından ayrılınca cinler gence demişler Mustafa efendi taşa çaldı boşa çaldı o iş geçti alamazsın artık diyorlar sizce böyle bir tılsım olurmu eğer olursa çözümü nedir

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Parkeci42 kardeşim.. hikâyenin doğruluk derecesini gozunle gorup bilmiyorsan ... eksiklik ve yanlis seyler var .... geleyim sorunun cevabına...butur yerlerde gerek kan akıtmak olsun .. gerek idrar dökülme olsun.. gerek tavuk veya baska 1 mahlûkat ı kesip kan akıtmak doğru şeyler değil...camurdan kurtarıp bataklığa saplamak gibi 1 şey olmuş... böyle 1 şey duyarsan veya senden böyle 1 şey isteyen olursa uzakdır... bol şans..

Parkeci42

Member
uçmuş Aile büyüklerim hep anlatır bu yukarda bahsettiğim olayı dinime zarar verecek birseyi asla yapmam dünya malı için ahiretimi satmam benim merak ettiğim tılsım varsa çözümü nasıl olur böyle bir yerin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
uçmuş Aile büyüklerim hep anlatır bu yukarda bahsettiğim olayı dinime zarar verecek birseyi asla yapmam dünya malı için ahiretimi satmam benim merak ettiğim tılsım varsa çözümü nasıl olur böyle bir yerin
Sitemizde tılsımlarla alakalı konular mevcuttur 1 göz gezdirin .. biraz bilgi sahibi olun ..

murat5164

Bilgili Üye
uçmuş ustam Allah'ın selamı üzerinize olsun... Super Moderatörlügün hayırlı olsun, bize daha iyi bilgiler vermen dileğiyle. Bu arada dört gözle iyi haberlerini bekliyorum hocam...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
uçmuş ustam Allah'ın selamı üzerinize olsun... Super Moderatörlügün hayırlı olsun, bize daha iyi bilgiler vermen dileğiyle. Bu arada dört gözle iyi haberlerini bekliyorum hocam...
Eyvallah kardeşim.. teşekkür ettim ... sizleri unutmadım.. sırasıyla gidiyorum ... listede site harici es dost .. ve araya girenler oluyor ... 1 de iş güç.. vakit ayıramıyorum.. şuan en az 6 tane bulunan muska var incelemem lazım tek tek ..... vd acil ... ama sozverdiklerime mutlaka bakacağım.. inşaallah...

murat5164

Bilgili Üye
Allah razı olsun ustam...

Parkeci42

Member
Tılsım ile alakalı konuları bayağı bir okudum kimisi tılsım yok diyor kimisi var diyor tam emin olamadım uçmuş ustam kafam karıştı tılsım işi varsa bana zarar verirse uğraşmam zaten en değerli define sagliktir

murat5164

Bilgili Üye
Boşver tılsımlı işe girme hem sakat hemde alması zor

Parkeci42

Member
Tılsım varsa tabiki girmem benim kafamı karıştıran bazıları tılsım diye birsey yok demişler varmi yokmu ona emin olamadım

CooL

Bilgili Üye
Saygı değer ustalar konu bilgilendirici öncelikle ustama teşekkür ediyorum konu için.Diğer husus ise işi bilen birisi tılsım yada sahipli olduğunu anlar bilir.peki bilmeden gece değilde gündüz çalışma yaptık bazı şeyler vuku bulmadı görünmedi işimiz düzgün ilerledi aldık eve götürdük peişimizden geldiler tabiki biz bilmiyoruz musallat hemen başlarmı başlarsa nasıl anlarız yada kavga gürültü devam edecekse evde biz bunun bize hayırlı olması için nasıl oradan alıp eve götürmemiz lazım.sonuçta bilmiyoruz görmüyoruz . bilmeden görmedende bizim huzurumuz sağlığımız bozulmadan bunu almanın yolu yokmudur.peşimize takmamak için neler yapılması gereklidir Saygılar

Parkeci42

Member
CooL ustam ben tılsım konusunda bir yazı okumuştum hangi konumda olduğunu unuttum yazan diyorduki mesela bir küp altın var tamamını almak yerine bir avuç bırakırsan peşine takilmazlar cinler sayı bilmediği için alındığını anlamazlar yazmış ne derece doğru bilmiyorum ben şahsen öyle birsey bulsam bir avuç bırakirmiyim emin değilim