• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Tılsımlı gömü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Definecikız

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar tılsımlı gömü nasıl alınır. Gerçekten çıkarmış arkadaşlar yazsın nette okuduklarınızı yazmayın ben söyle söyle çıkardım diye net yazın veya yazmayın ☺ çünkü zaten nette yazılanları bende okudum gerçek deneyen kişiler yazsın

Y@vuz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kazılan yerde bişeylermi oldu negibi şeylerle karşılaştınız biraz bilgi verip anlatırsanız ustalarımız yardımcı olur

Definecikız

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tecrübe eden arkadaşlar özelden mesajda atabilir burada detay vermek istemiyorum

sandalci14

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
gömü alanı zor bulursun alan gidiyor bidaha uğramıyor bacım..sen iyisimi sorunu söyle belki yardım eden olur.özele güvenme

odin

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Tecrübe eden arkadaşlar özelden mesajda atabilir burada detay vermek istemiyorum
burasi bir paylasim sitesi, senin sorunun neyse birgun baskasida ayni sorunla karsilasirsa cozumunu rahatlikla bulur. en basit ornek sensin, aradigin cevabi bulamiyorsun.

mumkunse paylasimlarinizi buradan yapin ve kimse ozel mesaj atmasin sonra figuran olmayin...

canahmed

Member
Kayıtlı Kullanıcı
2 tür şey vardır,1.si gomunun bulunduğu civarda yaşayan cinler, belli bir süre sonra sahiplenirler, gömü almaya gelen kişileri korkuturlar (çeşitli kırıklara girerek)almasın diye,ama bu tür malların alınması bazı korunma yöntemleri ile alınabilir,2. Tür ise,tılsımlı gomulerdir, bunlar az sayıdadır ama işin ehli bir hocayla alınabilir, şansını zorlarsan ya kayış kopar,yada hayatınla ödersin.ben bunları yaşamadım ama işin ehli birisinden öğrendim

Safakk

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Slm arkadaşlar tılsım derken neyle karşılaşıldı olay yerinde önemli olan bu burda size ne anlatılmasını istiyorsunuz herkes çözemeye bilir bu tür vakaları ama görüyorumki çoğu kişi uzmanmış gibi konuşuyor bu işlerin şakası yoktur kimiside cinli varlıklara inanmaz yada başı derde girdikten sonra vay der durur burfa size ne anlatılmasını istiyırsunuz gerçekten iyi bi hocan varsa de derim yoksa siz bbilirsiniz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Moderatör
Varsa alabilen onu ihya ederim, buyursun gelsin :D
fakat ben alabilene denk gelmedim hala.
ha benim bahsettiklerim; cihazla çubukla mineral olup definedir zannedilip çıkmayınca tılsımlıdır safsatası değil onu da söyleyim. Sizinki öyle ise durup düşünün derim ; )
belgeli, işaretleri yerinde, son noktası da belli.
kendine güvenen gelsin..

Definecikız

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Cinci hoca ile zor çünkü onların cinleri son anda satıyor veya bilgi vermiyor hiçbir cin gerçekten insana yardım etmiyor baya tecrübem var.bunu Allahın ayetlerini okuyarak çıkaran var mı acaba aramızda. Hoca ile kesin yer bulunsa da çıkarmada hayati tehlike var. Bunu çıkaran arkadaşlar kendini nasıl güvenceye alıyor. Bu arkadaşlardan yardım istiyorum hocalar boş çünkü cinler onlarıda kandırıyor onlar sadece farkında değil

canahmed

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Varsa alabilen onu ihya ederim, buyursun gelsin :D
fakat ben alabilene denk gelmedim hala.
ha benim bahsettiklerim; cihazla çubukla mineral olup definedir zannedilip çıkmayınca tılsımlıdır safsatası değil onu da söyleyim. Sizinki öyle ise durup düşünün derim ; )
belgeli, işaretleri yerinde, son noktası da belli.
kendine güvenen gelsin..
Ayrıntısını ve şehrini söyler misin usta?daha önce işin ehli kimseyi goturdunmu hiç?

canahmed

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Cinci hoca ile zor çünkü onların cinleri son anda satıyor veya bilgi vermiyor hiçbir cin gerçekten insana yardım etmiyor baya tecrübem var.bunu Allahın ayetlerini okuyarak çıkaran var mı acaba aramızda. Hoca ile kesin yer bulunsa da çıkarmada hayati tehlike var. Bunu çıkaran arkadaşlar kendini nasıl güvenceye alıyor. Bu arkadaşlardan yardım istiyorum hocalar boş çünkü cinler onlarıda kandırıyor onlar sadece farkında değil
Cinci hocalar başkadır, Hadimi olan hocalar başkadır,bu ayrıma dikkat edin.

Definecikız

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hadimi hocalar nasıl çıkarıyor sadece dua ile mi yoksa çizim yaparak mı açık yazarsanız daha iyi anlarım

canahmed

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hadimi hocalar nasıl çıkarıyor sadece dua ile mi yoksa çizim yaparak mı açık yazarsanız daha iyi anlarım
Benim bildiğim kadarıyla, çizim falan yapmazlar, çeşitli ayet, sure okurlar ve hadiminin gücünden faydalanarak çıkarırlar,ama bazen hadimin de gücü yetmeyebilir,o zaman hiç çıkaramazlar

tunay_5454

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm konuyu açan arkadaş bakın ne tür olaylar olduğunu yazarsanız yardım bulmanız kolay olur neye göre gelip bakılıcak bu işler öyle zanedildiği gibi kolay değil tılsımlar yapılırken insan dahi kurban edilmiştir ruhunu şeytana satıp adak adanmışıtır ne olup bittiğini yazmadığınız sürece burdan bol bol replay olur dinlersin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...