Tılsımlı gömü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turko

Uzman
Sırada adam akıllı Bi cevap yazan yok benim amaç belli siz ne amaçla buradasınız geyik dönüyor istediğim nick kullanırım madem adam gibi yorum yapmayacaksın yazmasaydın
Evet çok enteresan geyik dönüyor cevap veren yok kesinlikle haklısın. Devam ederlerse goy goy a hepsini 3 er ay kapatacağım sen canını sıkma bu kadar ciddi bir konuda bilgilerini paylasmadiklari için çok kızdım halbuki uzmanlık alanları tılsım bozma.

tunay_5454

Bilgili Üye
Ormanlık alan burası ancak öyle biri olmadığı için çevremde bunu okuyarak denemek istiyoruz. Zaten carpıldı delirdi öldü sonra. Elbette bu tür yerleri okuyarak çıkartan vardır. Belli sureleri okuyarak herkes hoca ile mi yapıyor anlamadım gitti. İnanın sırf insanları bilgilendirmek amaçlı çıkarırken video çekmek istiyorum. Define iler hırsızlık yapmıyor tecavüz etmiyor kimseye zarar vermiyor bizim gibi insanlara göstermek amaçlı umarum başarırım sizinle paylaşırım. Toprağın üstünde yaşayan biziz altında onlar sahipleniyor a. K. 😂
Bakın öyle her sure ayet okuyanlar bu işleri yapamaz ilmi bilgisi iman itikkat sahibi olanlar yapabilir kaldı ki sizinkinde ne olduğu belli değil belki papazlık iş var siz sakallı dede arıyorsunuz bence bu işe hiç girmeyin kendine güvenen sizinde güvendiğiniz birileri varsa ortak olun sonuça bakın allah kolaylık versin

tunay_5454

Bilgili Üye
Evet çok enteresan geyik dönüyor cevap veren yok kesinlikle haklısın. Devam ederlerse goy goy a hepsini 3 er ay kapatacağım sen canını sıkma bu kadar ciddi bir konuda bilgilerini paylasmadiklari için çok kızdım halbuki uzmanlık alanları tılsım bozma.

ilahi çok yaşa üstad
:):):)

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Keskingöz neyle saldırıyorlar? detaylarını anlat işini çözelim. Herhangi bir beklentim yok bununda belirteyim. Definecikız her tılsımı okuyarak çözemezsin. Bazı ritüeller gerekebilir. İslami olmayanlardan uzak durun. İmanınız gider mazallah

timur964

konularim
gunun şartlarında kişinin kendisi için oluşturduğu şifre diyelim benim fikrim bu yönde:23:

unal231

Member
tılsımlı gömü nasıl çikaetılır.... cevabını bir bilsem malesef bilmiyorum bildigim tek şey gerçekten tılsım dıye bişey var

unal231

Member
malesef yurdumuzda tılsımdan anlayan yok ben bulamadım yıllarca

unal231

Member
birde insanların yanıldıgı şöyle bır olay var kişiler arazıde çalışma yaperken örnegin bır ses duyarlar veya bir görüntü görürler bu olay tılsım degıldir büyük ihtimalle cinlerin insanları korkutmak için yaptıgı olaylardır

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
birde insanların yanıldıgı şöyle bır olay var kişiler arazıde çalışma yaperken örnegin bır ses duyarlar veya bir görüntü görürler bu olay tılsım degıldir büyük ihtimalle cinlerin insanları korkutmak için yaptıgı olaylardır
Tamamdir konu acikliga kavusmustur dagilabiliriz

unal231

Member
hiç düşündünüzmü cinler aleminden başka varlık varmı diye eminim çogu insan düşünmemiştir cinlerle sadece müslümanlar ilgilenir ben yaklaşık 20 yıldır cinleri araştırıyorum ama daha bişey ögrenmiş degilim yani bana bir menfat saglamadı cınler vemiş oldugu bilgiler malesef karın doyurmuyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...