Tilsimli mi ?

Byrm

Member
Definede tılsım olayına inanlardan özür diliyorum ama zamanında hüddam çağırmış biri olarak definede tılsım mılsım olayına gerçekten gülüyorum
Hocam cevabiniz icin tesekkur ederim, dedoktorler ile tespit edilmis bu yeri kazmak sadece 1 saat ama malesef boyle bu olay geldi basimiza zorlamadik inat etmedik eve geldik ve daha tecrubeli ustalara sormak istedik ,inanip inanmamak elbette sizin bileceginiz is saygi duyarim

Byrm

Member
Alın abdestinizi, okuyun Nas Felak Sureleri'ni, Ya Allah diyerekten vurun kazmayı.
Gördüğünüz şekiller size zihninizin oyunu. Ya da gece gözleri parlayan bir hayvan gördünüz
Hocam tesekkur ederim cevabiniz icin,evet zihnimizin bir oyunu veya gercek bi durum da olabilir ego yapmadan daha tecrubeli sizlere danismak istedim ve en iyisini yapmisim tecrubeli insanlardan biseyler kapmak cok onemli

Herkan

Member
Tesekkurler arkadasim ben hoca yada usta degilim bu islerde ilk once onu belirteyim bizde yaptik ve 3 gece sonra yine yapacaz ama nedense hic bize böyle şeyler olmuyor yani insallah sizede olmasinda ganımetı alın ordan

ÜstaD1

Bilgili Üye
Tesekkurler arkadasim ben hoca yada usta degilim bu islerde ilk once onu belirteyim bizde yaptik ve 3 gece sonra yine yapacaz ama nedense hic bize böyle şeyler olmuyor yani insallah sizede olmasinda ganımetı alın ordan
Sizin tılsım olan bir yerde işlem yapmıyor olmanız buna sebep oluyor olabilir mi acaba? Adam afrikada kazı yapıyor ve diyorki Arslanla karşılaştık ama siz diyorsunuz ki Mardinde kazı yapıyorum ama ben hiç Arslana rastlamadım. Tılsımın varlığı bir gerçektir, ifrit ve cinlerin varlığı da öyle. Bu sebeple, bu etkenin ortaya çıkmasında ise bir çok faktöründe olduğununda bilinmesi gerekir. Korku en önemli faktördür ve bulunduğunuz yerde tılsımlı bir gömü ile uğraşıyor iseniz yaşayacaklarınızı hayal edemezsiniz.

Byrm

Member
Emeginizin mukafatiini gani gani alirsiniz insallah dostum nasib bu isler,malesef sadece ben gormus olsam zihnimin bi oyunu diyecegim fakat,korkmasin diye arkadasima soylemiyorum fakat oda gormus oda bana soylememis korkmayim diye eve gelince anlatti o yuzden biraz korktuk

Herkan

Member
Benimde fikrim görusum şu hocam tılsımı biz kafamizda yasiyoruz korkularimizi kafamizda yasayip gercekmis gibi kendimize inandirip cevremize inandiriyoruz ben cine ifrite inanmiyorum demiyorum zamaninda ugrastigim isleri burda soylemek istemiyorum cunku forumun yapisina uygun degil diye şu kadar soyluyeyim diger boyuttan kapi actim ben yani diyecegim hocam ben inancsiz degilim bu konu ve mevzulara sadece demek istedigim cinin işi gücu yokta orda define beklesinde biri gelince korkutayim defineyi vermiyeyim olaylari olmaz diyorum saygilar

Byrm

Member
Benimde fikrim görusum şu hocam tılsımı biz kafamizda yasiyoruz korkularimizi kafamizda yasayip gercekmis gibi kendimize inandirip cevremize inandiriyoruz ben cine ifrite inanmiyorum demiyorum zamaninda ugrastigim isleri burda soylemek istemiyorum cunku forumun yapisina uygun degil diye şu kadar soyluyeyim diger boyuttan kapi actim ben yani diyecegim hocam ben inancsiz degilim bu konu ve mevzulara sadece demek istedigim cinin işi gücu yokta orda define beklesinde biri gelince korkutayim defineyi vermiyeyim olaylari olmaz diyorum saygilar
Bilgisizligime verin diger boyut ve actiginiz kapi nasil oluyor ?

Herkan

Member
Bos ver arkadasim ins kazdigin yerde birsey cikarda herkez gibi seninde yuzun guler

Byrm

Member
Abilerim ustatlarim bu konu ile ilgili sóyleyeceginiz biseyler varmi öneri olur tavsiye olur dikkat etmemiz ile ilgili tecrubeleriniz aktarabilecekleriniz,

Turko

Uzman
Merhaba arkadaslar bi sorum olucak ve yalnis yere konu actiysam ozurdilerim forumda yeniyim
Dedoktorle tespit ettigimiz bir nokta var duz alan 2 kasaba arasi tespit ettigimiz nokta 2 farkli dedektor ile teyit ettik, hemen 50metre asagisinda su yatagi var fakat kurumus 400 metre kuzey tarafinda höyük var kup kiriklari ve madeni paralari 10 cm den bulmak cok kolay yani eski bi yerlesim yeri
Ilk kaziyi gece saat 2 de yaptik 1 saat sonra kazdigimiz tarlanin karsisinda bize bakan bisey gordum insan gibiydi ,kaziyi birakip arkadasa gidelim dedim geldik arkadasta ayni seyi gormus evde anlatti bana
Degerli arkadaslar tilsimli biyermi dusunceleriniz nedir ?
Arka koltukta su su verin su verin diye yaklaşık 15 sn bağırdıktan sonra arabadan atlayıp ormanın içine koşup kaçan adam gördüm ben , gecenin zifiri karanlığında nehir yatağında sağa sola sallanarak çamur içinde ayakta duruyordu. Tılsıma yakalandığınızda özellikle aralarında ifrit varsa yaşayıp yaşayacaklarınız sizi şüphede bırakmaz merak etmeyin Tılsım veya çarpılma olduğuna emin olursunuz şüphe kalmaz. Adama gelirsek muhakkak sonra ne oldu diye soran olacaktır kollarına girip yukarı çıkardık asfalta çıktığımızda çoban yardım etti sırtında kepeneği vardı arabaya sokarken yalnız bırakmayın sabaha kadar yanında durun dedi . O vakitte ne bir hayvan ne bir köpek yanında hiç birşey yoktu . Kısaca verilmiş sadakamız vardı kötüsüne yakalandığımız gibi iyi side yalnız bırakmadı. Siz yine gündüz yapın işlerinizi geceler biraz sahipsiz kalıyor bu işlerde.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir demişler.