Tilsimli mi ?

Herkan

Member
Sana bir fikir daha vereyim kardesim definede tılsım olayina inanmayarak illaki çok korkuyorum diyorsan harbi bir hoca ya git ama harbiden kastım bu işi Allah rizasi icin yapan bir hoca olsun ona durumu anlat ve ona deki bana vekf yaz de ve yazacagin vekf te Hz Süleymanin mühru olsun de onu uzerine tak ve git sana hic bir sey asla gozukmez ve sana hatta varsa orda yardımcıda olurlar kardesim bu soylediklerimi sakın yabana atma

Byrm

Member
Sana bir fikir daha vereyim kardesim definede tılsım olayina inanmayarak illaki çok korkuyorum diyorsan harbi bir hoca ya git ama harbiden kastım bu işi Allah rizasi icin yapan bir hoca olsun ona durumu anlat ve ona deki bana vekf yaz de ve yazacagin vekf te Hz Süleymanin mühru olsun de onu uzerine tak ve git sana hic bir sey asla gozukmez ve sana hatta varsa orda yardımcıda olurlar kardesim bu soylediklerimi sakın yabana atma
Tilsim olayina inanmayarak derken anlamadim? Tilsima da cinlerede inarim korkarim Allah muhafaza , dedigini unutmam ve yaparim hocam Allah razi olsun , vekf bir nevi muska gibi biseymi ?

ÜstaD1

Bilgili Üye
Anlaması basit ama biraz uzun bir konu o sebeple buradan vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mehmet_mehmet

Engellendi
hz süleymanın mührünü nerden çıkardın nasıl bir şey

Herkan

Member
Anlatmasi cok uzun hocam yuzeysel olarak anlatayım yazilan vekf e hz Suleymanin muhrunu iceren sekil ve yazilar yaziliyor

Byrm

Member
Kazı yapmaktan vazgectik,hepinizin fikirleri ve nasihatlarını dinledik doğru olanın kazıyı iptal etmek olduğuna karar verdik
yalniz kafamda bir kac soru daha var oda şu
-tılsımlı olmasa bile sahiplenme söz konusu
-tılsımlı olduğunu düşünürsek oda tehlikeli
hic biley olmasa gündüz kazsak bütün milleti başimiza toplariz o daha tehlikeli

Herkan

Member
Ya kardes neresi burası geleyim ben yanınizda durayim kazın edin napacaksaniz yapin

Byrm

Member
Ya kardes neresi burası geleyim ben yanınizda durayim kazın edin napacaksaniz yapin
buyur gel abicim ama mesele korku dan öte ustadlarin yazdiklarini okumussundur ,tilsimin olmasini birak tilsim suphesi bile varsa ugrasmayin diyor
tilsimdan emin oldugumuzu ustesinden gelecegimizi var say bu seferde sahiplileri var, onlarla karsilasmak ve carpilmak riski cabasi