titan ger 1000 hakkında

spiderzx6r

Yeni Üye
Bana 10 yorumdan biri olumsuz yorum yapsin o cihazin birak reklamini izlemeyi adini bile elaffuz etmezken, milletin sana alma demesine ragmen hala reklam filmine takilmana sasirdim dogrusu.
reklam filmine takılmış değilim alma planı askıya kalkmış durumda zaten araştırıyordum birde fiyatı birinci ağızdan duymak istiyorum aklımda kalıp dert olmasın soruyum aklımdan çıksın

kaan5557

Engellendi
Kısaca...bir araç var..tek düğme ile araba ..
Tekrar bas kelli felli 30 tonluk kamyon..
Grayder kepce..tek dokunuşla uçak...tüm bunlar bir araçda oluyorsa bu alette de olur..size verdiğim örnek fantazi gelmişse aynı oranda bu cihazda fantazidir...koca dünya teknolojik radarların antenleri yerleri öperken bu cihaz havadan görüntü alıyorsa ve buna inaniliyorsa akıl nerede..

Amatördefineci0

Yeni Üye
Acaba numaramı atsam sizinle özelden görüşme imkanım olurmu? Yardımcı olsanız çok memnun olurum. TEŞEKKÜRLER.

Amatördefineci0

Yeni Üye
Bana kesin bilgi verecek bir dedektör lazımda onun için yorumlarda olurda işime yarar bir bilgi çıkar umuduyla bu yola başvurdum...

Turko

Uzman
Frekans atan prob lu yani kazık li iki devreden oluşan frekans atan ve toplayan şeklinde iki devreden oluşan altın gümüş ve boşluk olmak üzere 3 ayrı frekans atan bir alan taramam var kendim kullanıp bire bire mezarı boşluğu altını ve gümüş ü tespit edip çıkarma sam yazılanlara hak vericem lakin dostlar ya sizdeki alan tarama lar çalışmıyor yada ben çok şanslıyım cihazın çalıştığını zannedip şans eseri mezar buluyorum bilgi ve beceri ile. Cihaz seçerken yerli firma ve yerli ürün seçin zor değil google da arama yapınca ismi cismi belli ıkı firma var zaten bu fiyatlara daha güzel kaliteli sahibesiz teknik servis ve yedek parça temini hızlı olan firmalar var.

Amatördefineci0

Yeni Üye
Timur bey ordaki kastım şuydu kesin bilgi derken yani beni yanıltmayacak bir dedektör lazım. Makina beni yanıltmayacak ki bende makinadan bilgi alabileyim. Tavsiye edebileceğiniz herkes tarafından tercih edilen dedektör lazım bana. Yardımcı olursanız minnettar olurum.

Barakuda

Aktif Üye
ug euro gold ...alan taramada başkasını tanımam..1 km den mezar boşluğunu elıinle koymuş gibi bulursun..fiyatı yaptığı işe göre harika 3000 tl ..kesinlikle tek geçerim..ayrıca uğur elektronikle hiç bir bağlantım yok sadece cihaz mükemmel ..