Tonlarca Altın Buldular Metan Gazından Zehirlenip Öldüler !

arahnikaya

Bilgili Üye

Üstadlarım metan gazını dikkat amaçlı bu videoyu paylaşıyorum umarım önlemlerinizi almanızda bir nebzede olsun yardımcı olabilirim.

timur964

konularim
bu çok eski. millet altını diş yapıyor ağzına .zehirlenme altın sonucu olmaz .öyle olsa ben dahil kuyumcular imalatçılar ölürdü

ölmezada

Aktif Üye
osman abiiiiiiiii :147::147::147::147::147::147::147::151::111:evet:kahkaha bide şu osman abiyi göreydik, adam meşhur oldu.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Altının kesinlikle oksitlenme gibi yada gaz yapma gibi hiçbir etkisi yoktur genelde her kez yanlış biliyor halk arasında yok altın gazında öldü şunlar yok zehırlendıler hepsi hurafe yalan doğru bilenen bir yanlışdır oysaki altın toprakda uyur hiçbir şekilde ne bir gr eksilir ne fazlalaşır

arahnikaya

Bilgili Üye
ahaha :D bunu çok önceden izlemiştim tümülüs içinde metan gazında zehirlendi diyorlardı kurgu desem video görüntüsü çok dandik oyunculuk yok gibi artık osman abiden haber alan varsa bi yazıversin :D

arahnikaya

Bilgili Üye
burada altından ziyade bir oda veya tümülüs içinde olduklarını düşünüyorum ölünün gazından olabilir osman abi aramızdaysa yazsın :D

Echibles

Member
https://youtu.be/vPBxoQYe-68

o Osman abi burdaki olabilir mi?

birde adamdaki belirtiler bence fazla heyecandan. Kalp krizi geçirmek üzere göğsünün ağrıdığını söylüyor ve öksürüyor

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arkadaslar bu video cok eski degil.
Bu olayi bilen dogrudur diyen birisiyle tanismistim.
Daha once bu konu acilmisti. Oradaki bir kulcenun kac kilo oldugunu soyleyen ve o kulceyi eline alip baktiguni da birisi sitede yazip soylemisti. Kim oldugunu hatirlayamadim. Bakmam lazim.
Son bilgi: Malesef Osman Abi gazdan dolayi kisa zaman sonra vefat etmistir. Buranin girisi bulan su an bulamamakta hala ugrasmakta oldugu da ifade edilmisti. Olay kurgu olsaydi keske. Osman Bey hayatta olurdu. Allah cc rahmet eylesin.

arahnikaya

Bilgili Üye
mekanı cennet olsun ama şuana kadar gördüğüm en büyük başarı diyebilirim

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu videoyu daha önce çok izledim ve doğru olduğunuda düşünmüyorum vede doğru olmadığı çıktı bundan bi süre önce bu şekilde dolandırıcılık anlamında adamlar kendini aştı ve alçıdan yaptıkları külçeleri bi mağranın içine yerleştirerek bu videoyu çekip milleti dolandırmaya başladı bu televizyonlarada çıktı

arahnikaya

Bilgili Üye
o öldü denilip sansasyon yaratan osman abi burdaki osman abimi acaba videoyu bi izleyin ses benzerliği ve konuşması benziyor gibi

kalpsoldanatar

Yeni Üye
altınlar çok güzel görünüyorda sanki numara gibi bi ara haberlerede çıkmıştı ama devlet sahte dedi devlet bu ne yaptılar belli olmaz