• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

toprak altı görüntüleme

kırgas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merha ustalarım,arkadaşlarım. Bileğe takılan ve devamında elinde bir ufak netbook ile boşluk ve içindekileri gösteren bir alet var mı? bir arkadaştan duymuştum da. bilekteki alet netbook ile usb bağlantısı var. ve alan yürüyerek geziliyor. ardından resimler analiz ediliyor.

kırgas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hayır hocam sistem olarak anlatıldı. detaylı dinleyemedim. benim anlattığım gibi bir sistem var mı sizce hocam?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Evet var kola takılan, göze gözlük gibi takılan Gpr sistemler mevcut, geçen ben Alman markalarını Almanyada sordurtdum bir arkadaşıma 130. 000 TL den başlıyor bir ev parası.

kırgas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bunların verdiği görüntülere güvenilir mi hocam?

kırgas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çok sağolun hocam teşekkürler

muho

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elbette o kadar para verirsen eğitim de alır cihazı tanır güven sağlarsınız. Cihazı satanlar eğitimde veriyorlar
sedegor usta markasi nedir senin dedigin makinenin ?

kaan5557

Engellendi
Bu cihaz sadece pc proğramı...siz bileğe koymayın..cep telefonuna yerleştirin bir başka biri fotoğraf makinasına koyar..bir başka biri bir çubuğun içine koyar..lakin hepsi pc proğramı...

ya anlatıyorum anlatıyorum anlatamıyorum..lütfen okuyun

bir bilgisayar proğramıyla bir maşraba ..bir cep telefonu yada hesap makinası nasıl dedektör olmuyorsa..buna inanıyorsunuz da neden bir aynı pc proğramıyla boşluk bulan yeraltını görüntüleyen cihaza inanıyorsunuz...başka şeyler yazacam ağırınıza gidecek...

sözün özü saçma sapan cihaz...sahtekarlara kurnazlara yem olmayın...

saygılar...

kırgas

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet var kola takılan, göze gözlük gibi takılan Gpr sistemler mevcut, geçen ben Alman markalarını Almanyada sordurtdum bir arkadaşıma 130. 000 TL den başlıyor bir ev parası.
Kaan hocam , sedegor hocamız böyle bir gpr sisteminin olduğundan bahsetti

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aman kaan ustam ağır yazmayın çoğu arkadaşlar konulara tam vakıf olamadıklarından haliyle soruyorlar çünki satıcılar bu cihazları öve öve bitiremiyorlar sizin gibi değerli üstadlar bilgilerini paylaştıkça bizler de öğreniyor ve oltaya yem olmuyoruz

Üst Alt