toprak altı görüntüleme

kırgas

Yeni Üye
Ve ayrıca defalarca kere yazdım..tekrar edeyim konu dışı olduğu için bahsetmedim...çünkü bu cihazlarla ilgili yüzlerce mesaj yazdım..nedir ne değildir..ne bulunur nasıl bulunur, sahtesi gerçegi...inanın ağzımda tüy bitti...kısadan alelacele yazayım
bu birkaç yüz bin tl lik cihazı alsanız toprak içinde küp bulmazsınız...bu cihazlar öyle defineci cihazları değildir...bu cihazı alınca tüm gömüler benim olacak sanıyorsanız pek aldanırsınız....yazdık çizdik üstüne yüzlerce mesajla cevapladık..formumuzda hepsi var...
sağolun hocam

kaan5557

Engellendi
@sedegor ustam senin dedigin makineyle ilgileniyordum exp 4500 almayi dusunuyorduk ama kaan usta yi dinleyince kafam karisti cunku cok para sasirdim kaldim kaan usta bu yaziyi gorurse kesin kizar:ambivalence:
Aman güzel kardeşim exp 3000 ve türevleri exp 5000 pro modeline kadar ara modeller dahil hepsi roverc2 nin aynısıdır...roverc2 ile conrad 800 , 900 ultrax3 vesaire aynıdır..futurei160 ,gta1000 hep aynıdır..bu marka ve modelleri çoğaltabilirimde buraya sığmaz...tüketicinin kafası böyle karıştırılır...birinin boş cihaz olduğunu öğrenirsin ama diğerinin ağına yakalanırsın amaçda bu zaten...kumpas üstüne kumpas...

Biz ne anlatıyoruz..marka önemli değilll
Biz ne anlatıyoruz model önemli değil...
Biz ne anlatıyoruz cihaz şekli kutusu rengi önemli değil....
bunlar teferruattır dedik..önemli olan sistem dedik..dedik ama anlayan çok az...
ve hala şu marka mı şu modelmi diye soruluyor...
bırakın bunları bunlarla başa çıkamazsınız...sistemleri öğrenin...
çalışma prensiplerini öğrenirseniz kimse size kül yutturamaz...allemi cihan feriştahı gelse sizi kimse kandıramaz keriz yerine koyamaz...

bu mesajımı alın çoğaltın her tarafa yazın..akıllara nakşedin..

muho

Yeni Üye
Aman güzel kardeşim exp 3000 ve türevleri exp 5000 pro modeline kadar ara modeller dahil hepsi roverc2 nin aynısıdır...roverc2 ile conrad 800 , 900 ultrax3 vesaire aynıdır..futurei160 ,gta1000 hep aynıdır..bu marka ve modelleri çoğaltabilirimde buraya sığmaz...tüketicinin kafası böyle karıştırılır...birinin boş cihaz olduğunu öğrenirsin ama diğerinin ağına yakalanırsın amaçda bu zaten...kumpas üstüne kumpas...

Biz ne anlatıyoruz..marka önemli değilll
Biz ne anlatıyoruz model önemli değil...
Biz ne anlatıyoruz cihaz şekli kutusu rengi önemli değil....
bunlar teferruattır dedik..önemli olan sistem dedik..dedik ama anlayan çok az...
ve hala şu marka mı şu modelmi diye soruluyor...
bırakın bunları bunlarla başa çıkamazsınız...sistemleri öğrenin...
çalışma prensiplerini öğrenirseniz kimse size kül yutturamaz...allemi cihan feriştahı gelse sizi kimse kandıramaz keriz yerine koyamaz...

bu mesajımı alın çoğaltın her tarafa yazın..akıllara nakşedin..
kaan5557 ustam yazinin buyuklune bakarsak sen bikmissin bu konuda:174:

D

deniz_efe

Misafir
Merha ustalarım,arkadaşlarım. Bileğe takılan ve devamında elinde bir ufak netbook ile boşluk ve içindekileri gösteren bir alet var mı? bir arkadaştan duymuştum da. bilekteki alet netbook ile usb bağlantısı var. ve alan yürüyerek geziliyor. ardından resimler analiz ediliyor.
Aslında mesaj iki bölüm.
Sorulan ve sorulmayan.
Sorulan; "böyle bir cihaz var mı ? "
Sorulmayan; " İşe yarar mı, yaramaz mı ? "
Sorulana cevap vereyim;
-Evet tıpkı bahsettiğin gibi bir çok marka ve model cihaz var.
Sorulmayana cevabı Kaan usta vermiş fazlasıyla ilaveye gerek yok.
Sadece şu kadarını söyleyim kısaca; tamamı fantaziden ibaret.
İş yapan ama astronomik fiyatlı olanlar konu dışı...

kırgas

Yeni Üye
Aslında mesaj iki bölüm.
Sorulan ve sorulmayan.
Sorulan; "böyle bir cihaz var mı ? "
Sorulmayan; " İşe yarar mı, yaramaz mı ? "
Sorulana cevap vereyim;
-Evet tıpkı bahsettiğin gibi bir çok marka ve model cihaz var.
Sorulmayana cevabı Kaan usta vermiş fazlasıyla ilaveye gerek yok.
Sadece şu kadarını söyleyim kısaca; tamamı fantaziden ibaret.
İş yapan ama astronomik fiyatlı olanlar konu dışı...
saolasın hocam bilgilendirme için

askanea

Yeni Üye
kaan5557 size katılıyorum sadece insanları kaz gibi yolmaca