Tovbe

Fed3

Yeni Üye
Bugün dolu olduğu tespit ettiğimiz araziyi fotoğrafladim biraz önce evde incelerken sol üst köşedeki parlaklık dikkatimi çekti orada öyle bişey yok ağaclık kaya falan da yok insanın aklı almıyor zaten nasıl inanırsanız inanın ben tövbe ettim yer altındaki ve ustundekilerin sahibi olan allah'a in ve cinlerin şeytanın şerrinden sana siginirim

Fed3

Yeni Üye
Yeniden deniycem yuklenmedi

S:W:A:T

Editör
Sol ilerdeki beyazlıktan mı bahsediyorsun !

Turko

Uzman
Hayırlı olsun :) korkma birşey olmaz Allahın izniyle.

Editör
Benim nacizane fikrim şu olacak . Bilmiyorum bazı arkadaşlar bilirler . Senin dikkatini çekmemiştir . Mart gibi tarlalara göbel vururlar yani bizde öyle derler . Çobanlar hayvanları o tarlalara sokmasın diye . O arsa sahipleri genelde otlar uzadığında kendi hayvanlarını beslesinler diye . Bi sopaya bez , çuval yada herhangi bi poşet bağlarlar . Muhtemelen odur korkma :) uzaktan fotoya o şekilde yansımış .

Fed3

Yeni Üye
Inşallah öyledir ustam yinede korkutucu oldu benim için hayırlı geceler

Editör
Merak etme öyledir. Yarın git yine ordadir. Dikkatini çekmemiştir Hayırlı geceler .

SelçuK

DogacıyıZ
Abdest li çık dizi besmele ile Allah'ın izni ile birşey olmaz

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Gunduz gece farketmez arkadasim abdestini al besmeleni cek. Bastigin topraklarda allahin adini agzindan dusurme.illaki birseyin gozUkmesi gerekmiyor yani.. Allahim yar ve yardimcin olsun.

Blackjest

Member
Resmi buyutunce ayaga kalkmış keci yada kopek gıbı gozukuyo ama yanıltıcıda olabılır bı deynege baglanmış torba gibi mesela. Ayetel kürsıyı bol okuyunuz biiznillah birşey olmaz

Fed3

Yeni Üye
Usta senin dediğin gibi çıktı içim rahat derken kazı da çöreklenmiş yilan kovuyoz gitmiyo bekçisi dedim herhalde biraktim