tuzak

avcikartal

Yeni Üye
Lahit odasina bağlı 3 tünel var odalara bağlı tunellerin olması %100 tuzak olduğu fikrini verir mi?

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
lahiti buldunuzmuki lahıt odasına baglı tuneller dıyorsun yapılan tum yapılar tuzaklı dıye bır kaıde yok yapan şahısa kalmış

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sizin söylediğiniz bu sistem bana tümülüs veya yığma gibi geldi ama içine girip veya yandan tünellermi açıldı muamma biraz daha ayrıntılı anlatırsanız daha yorumlayıcı olabiliriz ve eğer üç tünel varsa yığma ise üç ayrı mezar odasıda olma ihtimalini doğurur görmek veya açıklamalı anlatmanız gerek tedbir öncelik taşır ve hayat ondan önce gelir saygı vede sevgilerimle

avcikartal

Yeni Üye
Buraya uydudan baktirdim ama uydu saptı bakir cubuklarla tespit ettim odanın yakınına yakın tünele 3 ceyreklik zıpkın attim bir buçuk metre tünel yüksekliği ama bir türlü cubuklarla odayı bulamıyorum su kenarına yakın kendi tarlam içinde misir ekili yer %100 ama makina yok 80 m2 oda 6 lahit ve sarı var ama bulamıyorum

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Buraya uydudan baktirdim ama uydu saptı bakir cubuklarla tespit ettim odanın yakınına yakın tünele 3 ceyreklik zıpkın attim bir buçuk metre tünel yüksekliği ama bir türlü cubuklarla odayı bulamıyorum su kenarına yakın kendi tarlam içinde misir ekili yer %100 ama makina yok 80 m2 oda 6 lahit ve sarı var ama bulamıyorum
Sen şimdi uydudan baktırdın lahit ve oda arıyorsun dogrumu anladım

avcikartal

Yeni Üye
Tumulus yada yigma hicbisey yok kucucuk bi tas bulamayacagin kadar lokum gibi bi toprak tarla

empa

Member
işin içine uydu muydu ğirince kafam karışıyor.tuzak kuranlara dikkat et avcikartal kardeşim...

hades40

Bilgili Üye
Sayın avcikartal Yaşım 40'ın üzerinde yıllardır hobi olarak bu işlerle ilgilenirim lakin şu uydu hikayesiyle kandırılan çook kardeşimizle karşılaştım sizden ricam (para versenizde vermesenizde) böyle hikayelere inanmayın......

avcikartal

Yeni Üye
Sana tek bişey diyecem benim yaşım 26 ama bu konuda deneyimim fazla adam diyorki yeşil montlu kel biri var yanında araba var diyor o sen misin diyor ben sanami inanayim o adamami inanayim eger ki uydudan baktiriyorsan her kişiye baktirmayacaksin parayla bakanlara hiç baktirmayacaksin ve de şunu diyeyim 450 m ya kadar sapmalar olabiliyor oda ve sarıyı kaçırmaz %99 kaçırdığı tek bişey var boşaltılmış odalar ama kubi boşaltıp kırmadan koyduysa insan gözümü bu mübarek ayrıca bizim uydumuz lazerli lazer sistemiyle çalışıyor yanılma ihtimali de az arastir derin

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaş o dediğin program 3.99 TL mi ne, birde ücretsiz olanı var dogrumu? Ve hatta 350 $ dolar indirme ücreti olan bir üst 5.2 lik versiyonu var. Bunların hepsi insana boşuna kürek sallatır. Benden söylemesi inanıp çalışmak zaman harcamak sana kalmış!

Şu an bu işdeki en teknik cihazların çalışma yöntemi elektronik probların 10 mt.arayla toprağa cakılıp 45 topluk en az 5 Darbeli araçla yere darbeler uygulayarak problara gelen boşluk sinyalini bölgede uçan uçağın içindeki alıcıya göndermesiyle olur. Bu yöntemi çok büyük yer altı zenginlikleri için Faliyet gösteren şirketler kullanıyor!

Ötesine inanıp inanmamak senin elinde! Senin uydudan kendini evini arabanı görmen başka şey yer altında bir oda veya sarı altın görmen başka şey!

Son düzenleme: