Tuzakmı Yorumlarınızı bekliyorum.

Hookook

Aktif Üye
selamun aleyküm bu tür yerlerin örneklerin idaha öncede gördüm burdaki tuzaklı alanlar şaşırtmaca ve tamamen kafa karıştırmak hedefden saptırmak için yapılmıştır değerli dostlar yanlış anlamazsa tecrübe edilmiş çözümlemeyi yazayım burada dikkate alınacak nokta kalpdir kalbin uç kısmı yada şöyle söylim kuyruk kısmı istikametinde 15...20 adım ilerleyin boşluk tespiti yapın dediğim adım mesafesi içinde 1.5...2 mt derinlikte oda girişini bulucaksınız sizden ricam işlemden snr burda bulduğunuz nokta istikamet derinlik konusunda aydınlatıcı bilgi vermeniz Allah kolaylık versin
Eyv ustam dikkate alacagim dediklerinizi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Muhakkak cihaz/cubuk ile tespit.
Gerisi yorar ve biktirir.
Tuzak gozuken hicbirseyle vakit kaybetme. Bosluk bulmayi cozerseniz girisleri de rahat sekilde bulursunuz.

Baslarda, geride nehrin W yaptigi alani gosteren bir foto var. Bu alan bundan sonraki iş olmali. Bu alanda odalari bulabilirseniz sonra dedigim alana gidin. Oradaki odalari da rahat bulursunuz. Guzel bir ayin alani gozukuyor orasi. Pc bana geldiginde isaretleyip yuklerim.insallah.

Hookook

Aktif Üye
Muhakkak cihaz/cubuk ile tespit.
Gerisi yorar ve biktirir.
Tuzak gozuken hicbirseyle vakit kaybetme. Bosluk bulmayi cozerseniz girisleri de rahat sekilde bulursunuz.

Baslarda, geride nehrin W yaptigi alani gosteren bir foto var. Bu alan bundan sonraki iş olmali. Bu alanda odalari bulabilirseniz sonra dedigim alana gidin. Oradaki odalari da rahat bulursunuz. Guzel bir ayin alani gozukuyor orasi. Pc bana geldiginde isaretleyip yuklerim.insallah.
Eyv abi ilgin için ayrıca sagolasın şu anda dedektör ekipman tarzı hiçbirseye sahip değilim boşlukları sadece mezar şişi ile bulabiliyorum o da ne kadar etkili tartışılır eğer önerebileceğin yöntem yada düşük bütçeli bir alan tarama varsa dikkate alırım.