Tuzakmı Yorumlarınızı bekliyorum.

Hookook

Aktif Üye
Muhakkak cihaz/cubuk ile tespit.
Gerisi yorar ve biktirir.
Tuzak gozuken hicbirseyle vakit kaybetme. Bosluk bulmayi cozerseniz girisleri de rahat sekilde bulursunuz.

Baslarda, geride nehrin W yaptigi alani gosteren bir foto var. Bu alan bundan sonraki iş olmali. Bu alanda odalari bulabilirseniz sonra dedigim alana gidin. Oradaki odalari da rahat bulursunuz. Guzel bir ayin alani gozukuyor orasi. Pc bana geldiginde isaretleyip yuklerim.insallah.
Ufak bi pürüz var abi o aşağıdaki taşların altı boşluk boşluk kaya aralarına da sinyal verebilir şekil vermesi mi gerekiyor tünel yada oda olduğunu anlamak için ? Aşağıdaki topraktan bodoslama kepçe ile girsek tünel uzantısı yada boşluk bulabilir miyiz ?

Hookook

Aktif Üye
Bu alan ile ilgili bikac görsel daha paylaşmak istedim yorumlarınız benim için önemli ustalarım

Hookook

Aktif Üye
Muhakkak cihaz/cubuk ile tespit.
Gerisi yorar ve biktirir.
Tuzak gozuken hicbirseyle vakit kaybetme. Bosluk bulmayi cozerseniz girisleri de rahat sekilde bulursunuz.

Baslarda, geride nehrin W yaptigi alani gosteren bir foto var. Bu alan bundan sonraki iş olmali. Bu alanda odalari bulabilirseniz sonra dedigim alana gidin. Oradaki odalari da rahat bulursunuz. Guzel bir ayin alani gozukuyor orasi. Pc bana geldiginde isaretleyip yuklerim.insallah.
Ustam pc geldiyse bi yardımcı oluver mekan aklımda takıldı kaldı?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam pc geldiyse bi yardımcı oluver mekan aklımda takıldı kaldı?
Oglanin okulu bitti amma sinavlara hazirlaniyorum dedi ve laptop yine gelmedi, yilbasina oteledi.
Nehri geri planda gosteren foto kalkmis. Dedigim yer hafizamda amma foto yok, gormedim.

Bu yerden tabir caizse ekmek cikar.
Bence bu sezonu kacirmayiniz. Cok guzel yorumlar yapulmis. Daha uygun fotograglama yapsaniz daha fazla bilgiye kavusursunuz.

Hookook

Aktif Üye
Oglanin okulu bitti amma sinavlara hazirlaniyorum dedi ve laptop yine gelmedi, yilbasina oteledi.
Nehri geri planda gosteren foto kalkmis. Dedigim yer hafizamda amma foto yok, gormedim.

Bu yerden tabir caizse ekmek cikar.
Bence bu sezonu kacirmayiniz. Cok guzel yorumlar yapulmis. Daha uygun fotograglama yapsaniz daha fazla bilgiye kavusursunuz.
Eyv abicim Canın sagolsun bende eski konulara bakarken hatırladım da o yuzden yazayım dedim yoksa amacım darlamak değildi.