U.m .t

S:W:A:T

Editör
mayhem Ustam helal olsun sana ben hala anlamadım :) Yani benim anladığım saçma olacak ama şu ,

Üyelere bir yer gösterip kazdırmak ve üyede bunu orada birşey olmadığını görünce bize ağır konuşsun bu işi kökten bıraksın :)

Valla ben 2 senedir düzenli çalışıyorum hala sonuç yok . Bazen en kral teknoloji bile işe yaramıyor . Biz sadece izinli kazı öncesi işaretler doğrultusun da yönlendirme yapıyoruz . Kimseye diyemeyiz şurada çalış bunu yap diye altından kalkamayız .

Nihat k

Aktif Üye
Eğer yönetim sayfaya gerçek anlamda farklı değerleri farklı fikirleri yenilikleri katmak istiyorsa yönetimle bu konuyu konuşmak isterim
mayhem Ustam helal olsun sana ben hala anlamadım :) Yani benim anladığım saçma olacak ama şu ,

Üyelere bir yer gösterip kazdırmak ve üyede bunu orada birşey olmadığını görünce bize ağır konuşsun bu işi kökten bıraksın :)

Valla ben 2 senedir düzenli çalışıyorum hala sonuç yok . Bazen en kral teknoloji bile işe yaramıyor . Biz sadece izinli kazı öncesi işaretler doğrultusun da yönlendirme yapıyoruz . Kimseye diyemeyiz şurada çalış bunu yap diye altından kalkamayız .
Aynı şeyden bahsediyoruz ustam şimdiye kadar herkes boşa kürek sallıyordu izinlisi izinsizi hep boşa işlem yapıldı ben diyorum ki artık nokta atışı yapmak mümkün tabi izinli işlemlerle sadece araziye bakış açımızı değıştirmek lazim kimseyi boşa yormak değil niyetimiz tam tersi ustam boşa kimse yorulmasın artık derdimiz bu

Nihat k

Aktif Üye
bakış açını değiştirebilirsin ama bir işaretin anlamını asla değiştiremessin.
vakko ustam o işaretlerin anlamları müslümanları yormak ve ya oylamaksa halk ıçinde kaos ve fakirlik se enayi yerine koyulduysak ya şimdiye kadar hiç düşündünmü siz farkında değilsiniz ama yurtdışında insanlar müslümanlarla alay ediyorlar

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
vakko ustam o işaretlerin gerçek anlamları türklerle müslümanları yormak ve ya oylamaksa halk ıçinde kaos ve fakirlik se enayi yerine koyulduysak ya şimdiye kadar
Bunun için okuyup bilgi sahibi olunmasi gerekir.Tarihi bilmek gerekir.Test edilmesi gerekir.Araştırılmasi gerekir.O işaretler sadece bilgisiz kişiyi yorar.Bilen zaten işini güzelce yapıyor sıkıntı yok yani.O dediğiniz işaretlerin kullanım amacları vardır.Amaclarını bildikten sonra insan ne enayi olur nede yorulur. Amacını bilmeyen zaten yolunu kaybetmiştir.

Nasil sizin burada bulunmanız için bir amacınız var.O işaretleri kullanan insanlarin medeniyetlerin de o dönemlerde bir amaçlari vardı.

Bu insanlar ve medeniyetler Kayalara ve çeşitli yerlere kendilerini anlatmak ve ifade etmek için anladiklari figürleri çizdiler veya yazı olarak gösterdiler.Mezar için bir sembol belirleyip kabartma veya oyma olarak gösterdiler.Yılan çizdiler yön gösterdiler.Güvercin kaplumbağa çizdiler yaşamı anlatmak istediler bunlar gibi yüzlerce ifade çizim vardır.

Siz şimdi bir romaliya arapça yazi yazsaniz anlarmi anlamaz.Anlamak ve yazı içeriğini çözmek için araştırır.Bizim insamizda şimdi romalının bıraktıgı işareti anlamak için okuyup araştırıyor.Bu araştırma enayilik değildir.Enayilik araştırmadan bilgi sahibi olmadan fikir alışverişi yapmadan işe başlayan için kullanılan bir terimdir.

Unutmamak gerekir her işaret para değildir.Her harita define anlatmaz.Her haç işareti parayı anlatmaz.Hangi işaretler parayı temsil etmek için çizilmiştir bunları öğrenmek gerekir.

Örnek olarak Kayada bulunan Bir güvercin figürü tek başına anlam ifade etmez güvercini tamamlayan diğer işaret olmadan. Diğer işaret kapalı zarftır.Bu şekil ifade edilmişse paradır.Kapalı zarf şekli yok açık zarf varsa anlam komple değişir.O zaman anlam paradan çıkıp yaşanmışlığı ifade etmiştir.Burada anlatılmak istenen o güvercin aileyi temsil etmiştir açık zarfta orada yaşayan ailenin oradan göç ettiğini anlatmıştir.Burada kimse bizi ve düşündüğünüz gibi müslümani kandirmamıştır.

Bilmeyini bilgilendirmekte müslümana yakışandır.Ben sizi bilgim dahilinde bilgilendirdim bu platformda bana düşen de budur.

Son düzenleme:

Nihat k

Aktif Üye
Bunun için okuyup bilgi sahibi olunmasi gerekir.Tarihi bilmek gerekir.Test edilmesi gerekir.Araştırılmasi gerekir.O işaretler sadece bilgisiz kişiyi yorar.Bilen zaten işini güzelce yapıyor sıkıntı yok yani.O dediğiniz işaretlerin kullanım amacları vardır.Amaclarını bildikten sonra insan ne enayi olur nede yorulur. Amacını bilmeyen zaten yolunu kaybetmiştir.

Nasil sizin burada bulunmanız için bir amacınız var.O işaretleri kullanan insanlarin medeniyetlerin de o dönemlerde bir amaçlari vardı.

Bu insanlar ve medeniyetler Kayalara ve çeşitli yerlere ifade olarak kendilerini anlatmak istediler.Mezar için bir sembol belirleyip kabartma veya oyma olarak gösterdiler.Yılan çizdiler yön gösterdiler.Güvercin kaplumbağa çizdiler yaşamı anlatmak istediler bunlar gibi yüzlerce ifade çizim vardır.

Unutmamak gerekir her işaret para değildir.Her harita define anlatmaz.Her haç işareti parayı anlatmaz.Hangi işaretler parayı temsil etmek için çizilmiştir bunları öğrenmek gerekir.

Örnek olarak Kayada bulunan Bir güvercin figürü tek başına anlam ifade etmez güvercini tamamlayan diğer işaret olmadan. Diğer işaret kapalı zarftır.Bu şekil ifade edilmişse paradır.Kapalı zarf şekli yok açık zarf varsa anlam komple değişir.O zaman anlam paradan çıkıp yaşanmışlığı ifade etmiştir.Burada anlatılmak istenen o güvercin aileyi temsil etmiştir açık zarfta orada yaşayan ailenin oradan göç ettiğini anlatmıştir.Burada kimse bizi ve düşündüğünüz gibi müslümani kandirmamıştır.

Bilmeyini bilgilendirmekte müslümana yakışandır.Ben sizi bilgim dahilinde bilgilendirdim bu platformda bana düşen de budur.[/QUOTE

Anlattıklarınız çok güzel Ustam masal gibi ama ben artık masal dinlemek istemiyorum siz dinleye bilir hatta anlatbilirsiniz çünki o ışaretlerin hiçbiri zaten gömü ısareti değil çok eski medeniyetlerin arkeolijik kalıntıları ben diyorum ki define işaretleri bildigimiz gibi değil çok daha gizli ve büyüleyici

Nihat k

Aktif Üye
Mesala size desem ki misal olarak bir gömü saklamak için yıllarca yol kazıp yol altına tünel girişleri açmanın işareti nasıl olur

hatemimuhr

Yeni Üye
Selamun aleykum abiler arkadaslar. Benim sahsi bir dusuncem var. Simdi suphelenilen yerlerden dogal olarak resimler isteniliyor. Ancak bu resimlerin cozumun yaninda o yere tilsim yapilabilecigine inanyrm. Ve orada calisan abiler arkadaslar basarisiz oluyr. Bu is icin calisan insanlarin olduguna inanyrm.. bu yorumumuda kendisinin okuyacaginida düşünüyorum. Bana neyin kafasindasin diyen ler olabilir. Bu benim kisisel dusuncem.

Nihat k

Aktif Üye
Selamun aleykum abiler arkadaslar. Benim sahsi bir dusuncem var. Simdi suphelenilen yerlerden dogal olarak resimler isteniliyor. Ancak bu resimlerin cozumun yaninda o yere tilsim yapilabilecigine inanyrm. Ve orada calisan abiler arkadaslar basarisiz oluyr. Bu is icin calisan insanlarin olduguna inanyrm.. bu yorumumuda kendisinin okuyacaginida düşünüyorum. Bana neyin kafasindasin diyen ler olabilir. Bu benim kisisel dusuncem.
A.s dostum düşünceler çok önemli yalnız bu tılsım konusunu bence iyice bir düşünmeliyiz bir sorum var sana kardesim evrende ki en tehlikeli varlık kim ?
evrende en üstün kılınan varlık kim hiç Ä￾üşundunmu biz müslümanlar korkularımızı yenmeden aşamayız bu sorunlari

H. Y. Ş

Member
Nihat k ustam bahsettiğiniz artık boşa zahmete girmek istemiyoruz kısmında hepimiz hem fikiriz ve zaten hepimiz bunun için şu an yazıyor, okuyoruz. Ama varmak istediğiniz noktaya çekinceniz mi var, tepki, kabulenmeme vs olacak diye? Niye 3 sayfadır konu tam açıklanmadan ilerliyoruz. Mesela U. M. T nedir burdan başlayınız lütfen. (aklıma UZAKTAN MAL TESPİTİ diye birşey geldi :) ama konu cihaz değil dediniz. Yani yuvarlak, kare vs oymalarla uğraşmayın, direkt define işaretleri aramalıyız demeye mi çalışıyorsunuz, ben hiçbrşey anlayamadım ama her yeniliğe açığım. Beklemedeyim :)

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Altyapiniz olmadan o kalıntılarin içinde o enkazlar gibi kaybolursunuz.O enkazlarda bile yılan güneş kaplumbağa sutun yüzlerce dışarda gördüğün işaretlerden var.Yolunuz açık olsun başarılar dilerim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Nihat ustam. Selamın aleyküm. Konuyu okuyorum. açtından beri. Forumda yöneticisinden. Yeni üyesine kadar. Herkes. Kafa yormuş. Mantıklı açıklamalar yapmışlar.. Ammaa.en can alıcı noktadan. damardan. Girdiğin yer. Dikkatimi çekti. Diyosun. ya. Belkide bu gune kadarki tüm. İşaretler emareleri sahteyse yanıltıcıysa. Bu çok büyük bir iddaa bu konuda acil açıklama ve bilgi vermekle mukellefsiniz.