U.m .t

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Mesala size desem ki misal olarak bir gömü saklamak için yıllarca yol kazıp yol altına tünel girişleri açmanın işareti nasıl olur
Konu bu bölüme ait değil.Serbest kürsüde bir konu açın orda devam edelim isterseniz.İşaretler tüneller yapılar hakkında sohbetimize :) siz sorun bende cevap vereyim size

Nihat k

Aktif Üye
Tebrik ederim dostum fikrin ve katkın gerçekten güzel
Öncelikle U.M.T demek Uyanmış Müslümanlar Topluluğu demek
ikincisi Allah vergisi bir yeteneğim var diyelim ve bu nu insanlara yayacak konuları çözmem de insanlara yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacımız var diyoruz gönüllü bir ekiple örgütlenip bunu yaymak insanların umutlarıyla oynanilmasin diyorum

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Tebrik ederim dostum fikrin ve katkın gerçekten güzel
Öncelikle U.M.T demek Uyanmış Müslümanlar Topluluğu demek
ikincisi Allah vergisi bir yeteneğim var diyelim ve bu nu insanlara yayacak konuları çözmem de insanlara yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacımız var diyoruz gönüllü bir ekiple örgütlenip bunu yaymak insanların umutlarıyla oynanilmasin diyorum
Bu forum bunu yıllardır yapıyor zaten.Farkedemedinizmi bunu burda ?

Nihat k

Aktif Üye
Nihat ustam. Selamın aleyküm. Konuyu okuyorum. açtından beri. Forumda yöneticisinden. Yeni üyesine kadar. Herkes. Kafa yormuş. Mantıklı açıklamalar yapmışlar.. Ammaa.en can alıcı noktadan. damardan. Girdiğin yer. Dikkatimi çekti. Diyosun. ya. Belkide bu gune kadarki tüm. İşaretler emareleri sahteyse yanıltıcıysa. Bu çok büyük bir iddaa bu konuda acil açıklama ve bilgi vermekle mukellefsiniz.
A.s dostum malesef öyle çok eskilerden kalma bilgiler bunlar hepsi arkeoloji tarzı gömü falan yok çoğu boş kapalı olanlarda dahil bildiğimiz herşey yalnis hep sahte asıl yerleri noktaları atlamışız tesadüfen bulunanlar hariç

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ah ustam ah. Güzel diyonda. O. senin atlanıyor dediğin yerler. Ya imkansızlıktan yada korkudan yarım kalmış yerler. Şimdi burada firma kişi yada yer ismi verecek kadar çiğ değiliz ama. Sende bana al ikiyüzseksenbin lik cihazı. Bak nasıl ozaman işaret mi kalıyor kaplumbaamı. tavuk civcivmi.sana çiğer filmi çekmiş gibi. Ne görüntüler atarım.

H. Y. Ş

Member
Evet buraya atılan işaretlerin %99 u medeniyetlerin kültürlerinden kalan mezar vs tipi yapılarında birşeyler arıyoruz ama neden? Mesela biz arkadaşlarla bizzat define olduğuna inandığımız bir yer bulduk. Mihrabın içinde yılan, kama ve haç işatetleri vardı. Dev kaya tepesinin altında oda ve malzeme tepkisini de aldık hem çubuklarla hem cihazlarla. Buraya kadar herkesin başına gelmiştir. Örneğin biz köye çok yakın diye hiçbirşey yapamıyoruz. Tek çare çok hızlı davranıp dev iş makinesiyle 30-45 dk da işlemi tamamlamak. Ama buna bizim gücümüz yetmiyor. Mantıken de o güce kavuşma işi kademe kademe olacağından öncelikle gömü değilde medeniyetlerin mezar odalarına girersek bir ihtimal hedefimize ulaştıracak basamak taşımız olur diyoruz... Bu sıradan bir misal ama tüm işlerin yolu bu maalesef. Kısıtlı cihaz, kısıtlı alet, edevat ve imkanlarla nasıl olacak gidip tümülüs gibi devlet gücü isteyen yere yönelmek? Veya hem kolay hem define gömüsü çıkana kadar uğraşmayayım mı demeli... Bu konuyu açtığınıza göre bir yönteminiz, makul bir projeniz var. Bence okurlar belli kıvama geldiler. İsterseniz projenizi ayrıntılayın, nasıl bir ekip kurmalıyız ki zorlu yerleri, zorlanmadan açsın. Bunun için neler gerekli?

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Durun bakalım nihat hocam bir şeylar paylaşacak fevri cevap yazmayalım bizde bir şeyler öğreniriz inşallah
Görecğiz hep birlikte

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 Usta sizin de fikrinizi merak ediyorum sizce bir örgütlenme yapabilirmiyiz yapmalıyız mi ??
Bence bu meselenin altyapisi hazir olmadigi icin zor goruyorum.

Kominizmi ilan ettiler rusyada ancak kominist yetistiremediler, 70 sene sonra hepsi kapitalist oldu.

Ayrica sitemizde bu tur bir organizasyon yasakli islemlerin icindedir.

Boyle bir niyeti olan sitede degil, kendi memleketinde tanidiklariyla yapmasi daha uygun olur.

Son düzenleme:

Pscyhe

Engellendi
Benim anladigim bu olaya islami yonle ilimle bakacaz galiba..ama eger dusundugum gibiyse o ilme ulasmak kolay degil her babayigidin hsrcida degil Nihat k ustam..o ilinleri kullanmak isterim ama bide karanlik tarafi var bu islerin o korkumda var tabikim anlatmak istediginiz buysa.tabi bu islerde ilim irfan sahibi olanlara saygi duymak lazim onlarin bilgisinden faydalanmak lazim ama teknolojik fikirlere acik olmak kullanmakta lazim..ilk emri "oku" olan kitabimiza inaniyorsak oku demekle ne demekistediginide iyi anlamamiz lazim

deli firat

DOĞACI
Arkadaşlar bu sitenin bu formun en aptalı benim herhalde yine kelime oyunu 100 satır yazı sonuç yada tam açıklama yine reklamlardan sonra ben anlamadım hayret