Üçgen içerisinde Oyma Ve Devamı

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Yanlış Anlamanı İstemem Eğer Ki Eminsen Tabi Hiç Birşey %100 Değildir 1600 Km Değil 2600 Olsa Gelmeye Değer Bence Yer Sahibi Ben ve Bir Arkadaş Olacağız
Bilgimizden kimsenin şüphesi yoktur fakat işlerimizide düşünmeliyiz.
Davetiniz için teşk ederim.
Kısmet nasip diyelim inş.

KopuqBey

Member
Bilgimizden kimsenin şüphesi yoktur fakat işlerimizide düşünmeliyiz.
Davetiniz için teşk ederim.
Kısmet nasip diyelim inş.
Bu İş İçin Değil Ne Zaman Gelmek İstersen Buyur Misafirim Ol Kapımız İnsan Olana Her Zaman Açıktır
Peki İşi Zor Mu Kolay Mı ?

kaynak

Bu İş İçin Değil Ne Zaman Gelmek İstersen Buyur Misafirim Ol Kapımız İnsan Olana Her Zaman Açıktır
Peki İşi Zor Mu Kolay Mı ?
Buna hazır cvp vermek zor
lakin işarete baktığımız zaman hem harf var hem sayı ve kapak var.
Kapaktan kasıt odalı bir yermi? yoksa bir yapımıdır ? veya direk topraktamıdır ?

Bunlar ar-ge sırasında alınan verilere göre değerlendirilip kanaat oluşur.

Projeyi yapan kişi meseleyi sıkı tutmuş.
Bir o kadarda kendine güvenmiş ki işareti aşikar işlemiş. (sayı)

KopuqBey

Member
Buna hazır cvp vermek zor
lakin işarete baktığımız zaman hem harf var hem sayı ve kapak var.
Kapaktan kasıt odalı bir yermi? yoksa bir yapımıdır ? veya direk topraktamıdır ?

Bunlar ar-ge sırasında alınan verilere göre değerlendirilip kanaat oluşur.

Projeyi yapan kişi meseleyi sıkı tutmuş.
Bir o kadarda kendine güvenmiş ki işareti aşikar işlemiş. (sayı)
Sizde Cihaz Var Mı ? ve Eğer İsterseniz Yere Gideceğim Zaman Sizi Görüntülü Arayabilirim

kaynak

Sizde Cihaz Var Mı ? ve Eğer İsterseniz Yere Gideceğim Zaman Sizi Görüntülü Arayabilirim
Görüntülü ile olmaz kardeş siz bir alan tarama temin edinin ve sahayı etüt ediniz nasibinizde varsa cenabı hak denk getirir.
Selametle inş.

KopuqBey

Member
Görüntülü ile olmaz kardeş siz bir alan tarama temin edinin ve sahayı etüt ediniz nasibinizde varsa cenabı hak denk getirir.
Selametle inş.
Buralara Cihaz Getirtemiyoruz Gelirim Yaparım Söyleyenler Fos Çıkıyor Senin Düşüncen Üçgenin Aşağısına Mı Düşüyor Yoksa Yukarısına Mı ?

kaynak

Buralara Cihaz Getirtemiyoruz Gelirim Yaparım Söyleyenler Fos Çıkıyor Senin Düşüncen Üçgenin Aşağısına Mı Düşüyor Yoksa Yukarısına Mı ?
Dört yön vermiş bunlarda biri doğru.
Bunuda iyi bir alan tarama teyit edebilir bizde ona göre değerlendirebiliriz.
Metraj ise ayrı konu.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@KopugBey
undefined
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm.
Senin bu işaretlerin resman bir kripto.
Çok akıllıca düşünülmüş ve bu işaretlerin olduğu yerde aramaman gerekken bir yer anlatılmakta burada.
Bazen ben böyle yorumlar yapınca kıs kıs gülmeleri duyar gibi oluyorum. Duymuyor sanmayın ha. Kulaklarım büyüktür. Sevgili kardeşim bu tepeye çıkıpta en büyük zirveyi göreceksin. O zirveyi iyi biliyor isen Ben orada bir kilise olduğunu düşünüyorum .
Ve bu kilise yuvarlak mı yada o zirvede düz olan bir alan da yuvarlak olan ne var biliyormusun. Bu kilise yanında olabilir. kilise içinde de olabilir yuvarlak bir yer. Yada şu planlanmış olabilir o zirvede bir uğrak yeri yani ziyaret yeri dede gibi. Fakat lazım olan dairesel şey. Şimdi diyebilirde bu adam ne diyor lakin benim dediklerimi ister isen bir düşün bir araştır Ne dersin
undefined

KopuqBey

Member
Dört yön vermiş bunlarda biri doğru.
Bunuda iyi bir alan tarama teyit edebilir bizde ona göre değerlendirebiliriz.
Metraj ise ayrı konu.
Söylediğin Olabilir Bizim Düşüncemiz 3 Yer Bunların 2'si Mezar Diğeri Asıl Hedef Olan Üçgenin Yakınlarında Olması Lazım Bi Daha Ki Gidişimde Ölçümlerini Alayım Bakalım Eşit Mi Kenarları

KopuqBey

Member
@KopugBey
undefined
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm.
Senin bu işaretlerin resman bir kripto.
Çok akıllıca düşünülmüş ve bu işaretlerin olduğu yerde aramaman gerekken bir yer anlatılmakta burada.
Bazen ben böyle yorumlar yapınca kıs kıs gülmeleri duyar gibi oluyorum. Duymuyor sanmayın ha. Kulaklarım büyüktür. Sevgili kardeşim bu tepeye çıkıpta en büyük zirveyi göreceksin. O zirveyi iyi biliyor isen Ben orada bir kilise olduğunu düşünüyorum .
Ve bu kilise yuvarlak mı yada o zirvede düz olan bir alan da yuvarlak olan ne var biliyormusun. Bu kilise yanında olabilir. kilise içinde de olabilir yuvarlak bir yer. Yada şu planlanmış olabilir o zirvede bir uğrak yeri yani ziyaret yeri dede gibi. Fakat lazım olan dairesel şey. Şimdi diyebilirde bu adam ne diyor lakin benim dediklerimi ister isen bir düşün bir araştır Ne dersin
undefined
Aleyküm Selam İşaret Kafa Karıştırıcı Üçgen Var Rakam Harf Var 2 Tane Haç Var Kare Şeklinde Pencere Var :) Kilise Var Yalnız Uzaklığı 2 Km Sadece O Bölgede Benim Gördüğüm 6 Tane Şelale Caddenin Diğer Tarafında Değirmen Bizim Buralara Bilgili ve Cihazlı Biri Gelirse ALLAH Nasip Ederse Boş Çıkmaz

kaynak

Söylediğin Olabilir Bizim Düşüncemiz 3 Yer Bunların 2'si Mezar Diğeri Asıl Hedef Olan Üçgenin Yakınlarında Olması Lazım Bi Daha Ki Gidişimde Ölçümlerini Alayım Bakalım Eşit Mi Kenarları
Üç yer vermiyor.
Hedef noktası bir tane.