Üçgen İşareti ve karşısında bilmediğim bir işaret

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Bu bektaş yaylasında datalarını aldım adım atıcam bir sis bastırdı kardeşim olmaz böyle bir şey göz gözü görmez oldu
mecburen geri dönücez arkadaş dedi bu tarafdan hayır dedim bu yönden geldik böyle gidecez yok deyip itiraz etti
ya arkadaş ben pusula kontrolen yürüdüm bu tarafdan gidecez bu asıldı bozuldu iyi dedi misafirsin muhalefet etmiyorum
neyse yürüdük bayaca arabalar görününce arkadaş gülerek yahu benim dediğim tarafa gitseydik akut bile kurtaramazdı bizi:)))

banada öğret şunu diyede ekledi

Storm

Editör
ikinci işaret üçgenin tam uç kısmında.Mavi ile İşaretlediğiniz yerin 6-7 m ilerisinde sabit kaya üzerinde yuvarlak oyma var.
orası dogru noktalardan biri mevzu Prada başlıyor oraları bi çekip gösterseniz. Hayırlısı ile dişini çekersiniz oranın

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
ayak istikameti tarafında asagı yüzeyde birşeyler var kaynak ustam haberin olsun. Tek parça düz dut yaprağı gibi seçemedim yosunlardan aöa orada bi işaret var yani. İşine karışmak gibi olmasın ama
Şimdi bu işaret ve kayanın yerinde yeller esiyor kardeşim teomanın şarkısı gibi paramparça , haberi geldi.
Ortada varmı birşey yokk,,, işarete yazık ettiler bu bilinçsiz hırsı anlamıyorum hiç bir zamanda anlıyamıcam.
Bu hal kulağıma küpe oldugundan gereken verileri öncesinde alıyorum.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
videoyu izlemeden üçgene doğal demek mümkün
ilk fotoğrafta arkadaşın da dediği gibi bir mihrap görülüyor