Üçgen kanal ?

KoRSaN52

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba grup da yeni yim elimde işaret var nedir bek bilmiyorum yardimci olurmusunuz

☆iki derenin birleştiği nokta da büyük yerli bir kaya var.
☆Bu dere bölge nin en büyük ve uzun deresi
☆işaretin olduğu kaya bölgenin en yüksek yerleri sayılır
☆Kaya da üçgen işareti var
☆5 metre uzunluğunda 5-6 cm genişliğinde 1-10 cm arası derinlik de bir kanal var kanal üçgenin 50 cm aşağısında
☆Kanalın üzerinde iki adet 15-20 cm derinliğinde delik var
☆kanalın sonu dere nin içinde
☆Ok işaretine benzer kalem ucu gibi farklı bir işaret daha var
☆Bunların hepsi 1 m alan içinde
☆Isaretli kaya nin iki metre aşağısında hafif şelale gibi bir yer var
☆Kaya ya 50-60 mt aşağı da büyük iki kaya var bu şelale gibi bir yerin üstünde

Yorum ve bilgi veren tüm Ustalara teşekkür ederim sağlıcakla

Ekli dosyalar

KoRSaN52

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fotoğraf yükledim usta lar fotoğrafların hepsi 50 mt lik bir alanda dir üçgen ve büyük kaya lar arasında 20-30 mt var

KoRSaN52

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet Karadeniz ordu Akkuş usta

KoRSaN52

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üçgenin sivri ucunda çizik ne anlama geliyor ? A şeklinde bi çizik var gibi

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Hoşgeldin [MENTION=14448]KoRSaN52[/MENTION] 2 delik var dediğiniz bölgeyi temzileyip fotalayın ağaç ve yaprak örtüsü dahasını gizlemiş fazlada uzakta aramayın.

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Güzel görünüyor üçgen olan yerde başka şeylerde var gibi biraz daha geriden alsaydın birde altıncı resim ilginç ama resim net deyil bilenler yorumunu yapıcaktır kolay gelsin akkuş el deymemiş yer çok var şansın bol olsun

beyazzadam16

Super Moderator
Süper Moderatör
O bölgeyi çok güzel temizlemeniz gerekiyor , üçgen filan güzel işçilikti , daha detaylı çalışın bölgeyi

yigitalperen

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ben bır ısaret olarak algılayamadım resımlerı bence de dogal

KoRSaN52

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar doğallıği bi kenara bırakalım diyelim ki doğal değil çözümü nasıl olur ?

KoRSaN52

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yokmu bir çözüm gösterecek arkadaşlar?
Doğal ligi bir kenara bırakalım işaret ler gerçek işçilik var diye çözüm yapalım diyelim ki gerçek ne yapmam gerekiyor onu soruyorum

ateduman

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
111.jpgaslında sekılde bıraz netlestırme yapınca ortaya cıkıyor hersey. oyma dogal degıl. bu kadar ısaretın yanında bırde oymanın dogal olması cok zor. bakıldıgında ucgenın sol tarafında bır carpı var. ucgen yanında carpı varsa tamamlayıcı merkez gorevı gordugunu ogrendım hep. ucgenede gayet sımetrık uzaklında olunca carpının merkezıne ucgenın koselerınden gıdınce kareyı olusturuyor. ucgenın sag tarafında ıcerısınde ucgen gızlı bır ok var. taranan ( kendı olusturdugumuz ucgen) bu okun ıcerısınde saklı ve yonunu gostermıs.kahverengı okla gosterılen yonde baska bır ucgen ( saklı olan ucgenı araman ve bulman lazım. bundan sonrası kolay . ucgenın bulundugu yerde magara gırısı olma ıhtımalı yuksek. olakı bır kayada ucgen bulamadıysan ucgen olusturacak seyler dıkkanı ceksın . cok uzakta degıldır. (ucgen olusturan agaclar- ucgen olusturaan kayalar- ucgen olabılecek herhangı bır sey ) o zamanda bu uc şeyin merkezıne odaklan. mesar falan degıl saten ki dere arası dıyorsun dere ıcerıısıne mezar yapmazlar. ama eskıya ısaretı oldugu cok net. ve kesın defıne ısartı kanımca. sansın bol olsun

Ekli dosyalar

ateduman

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu arada cızım esnasında ufak kaymalar olmus olabılır . net sekıller cıkmayabılır. olacagı budur dıye dusundum