Ucgen sunak arastirma calismasi

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
........ne diyelim hayırlısı olur inşalah
Yalnız şu alana dikkat diyorum o kayaları okların gösterdiklerinin duruşunu beğenmedim dikkatli davranın. Sağdaki düz kesimli taş zaten burayı ele veriyor diğer resimdede zaten belirtmiş idim size

B0670178-10CC-4F3C-8138-F014603D085A.jpeg

8084CC7A-940F-4272-8050-1EA5A43A10ED.jpeg

spyfrs

Moderatör
Moderatör
parça parça resimler geldiği için birşeye benzetemedim kimse kusura bakmasın bir ordan bir burdan resimler ben halen net üçgen sunağı ,kanalı ha birde balık çıktı şimdi son resimde birde balığı göremedim umarım yanılırım ama boşa kazmışsınız kolay gelsin.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
parça parça resimler geldiği için birşeye benzetemedim kimse kusura bakmasın bir ordan bir burdan resimler ben halen net üçgen sunağı ,kanalı ha birde balık çıktı şimdi son resimde birde balığı göremedim umarım yanılırım ama boşa kazmışsınız kolay gelsin.
:D:D:D:D:D Güldürdün beni sevgili kardeşim ALLAHDA seni güldürsün inşallah. Evet henüz o üçgen sunağı net bende göremedim lakin emareler o sunağı saf dışı ediyor şu anda. Buradaki izler çok net belli işçilikler mevcut. Doğrusu balığı bende merak ettim şimdi

Murat95190

Member
Ustam gercekten biliyorsun bu Isi tesekurler devami pazar gunu daha guzel acidan bolgeyi cekicem
Biz su an suphelendigim yerleri calisiyoruz macera umut iste
Cihazimiz var bakicaz ustalar yardimci olursa bakicaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Murat95190

Member
:D:D:D:D:D Güldürdün beni sevgili kardeşim ALLAHDA seni güldürsün inşallah. Evet henüz o üçgen sunağı net bende göremedim lakin emareler o sunağı saf dışı ediyor şu anda. Buradaki izler çok net belli işçilikler mevcut. Doğrusu balığı bende merak ettim şimdi
Abi ucgeni cekmedim pazar gunu cekince aticam atariz insallah

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili kardeşim iltifatın için teşekkür ederim lakin o görüntüleri silmek zorunda kaldım .
Bu tür şeyleri obje göstermeden ve şöyledir demeden uslubunca yapalım. İnşallah dah güzellerine diyelim

Murat95190

Member
Bunlarin hepsi 500 m2 icerisinde ustam detayli paylasicam