Ucgen sunak arastirma calismasi

gizemli 34

Bilgili Üye
Screenshot_20220914-003530_Chrome.jpg
(y) sa üzerinde durulması gereken yerleri kendi gözümden yazdım özellikle kırmızı ile çizdiğim yerin üzerinde durmanı tavsiye ederim

Murat95190

Member
Ustalar pazar gunu her acidan foto aticam terkar bolgeye donucez ve devam edicez
Ucgen sunak tam olcucem burasi cozemedim
Bu foto ucgen sunagin cekmistim Ekli dosyayı görüntüle 303182
Ustalar bu yesil alanin 5 cm toprak alinca kucuk 5cm 10cm boyutlarda beyaz taslar var yigma oldugundan eminiz ama dokunmuyoruz simdilik
Bide cift bakir cubuk tam ortada carpi yapiyor bide kenarda 3 5 mètrede cember icinde carpi yapiyor ce tek bakir cubuk tutdugumda helikopter gibi donuyor

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Gerekli izinlerin alındığını düşünerek yazayım. Açtığınız yerde sağ taraftaki düz tek parça kayaya, açılmış kaya mezar girişlerinde ve tümülüs girişlerinde çok gördüm. Bu nedenle giriş olma ihtimali yüksek soldaki dizili kayalar büyük tehlike arz etmektedir. O kayaları kaldırıp soldaki düz kayaya da ulaşmanız gerekiyor. Sonu itibarı ile bu şekilde çalışırsanız mezara kadar ulaşırsanız bile kapı tam ortada olacağı için kapıya taşları ve o büyük kayayı kaldırmadan ulaşmak istediğinizde üzerinize yığılma ihtimalleri var. Dediğim gibi soldaki düz kaya ortaya çıkarılıp her ikisinin arasındaki tüm hafriyat alınmadan güven arz etmez ve sonuca götürmesi çok zordur. Hayırlı forumlar.

Murat95190

Member
Gerekli izinlerin alındığını düşünerek yazayım. Açtığınız yerde sağ taraftaki düz tek parça kayaya, açılmış kaya mezar girişlerinde ve tümülüs girişlerinde çok gördüm. Bu nedenle giriş olma ihtimali yüksek soldaki dizili kayalar büyük tehlike arz etmektedir. O kayaları kaldırıp soldaki düz kayaya da ulaşmanız gerekiyor. Sonu itibarı ile bu şekilde çalışırsanız mezara kadar ulaşırsanız bile kapı tam ortada olacağı için kapıya taşları ve o büyük kayayı kaldırmadan ulaşmak istediğinizde üzerinize yığılma ihtimalleri var. Dediğim gibi soldaki düz kaya ortaya çıkarılıp her ikisinin arasındaki tüm hafriyat alınmadan güven arz etmez ve sonuca götürmesi çok zordur. Hayırlı forumlar.
Aynen ustam tesekurler
Sadece emin olmak icin hangi actigimiz yerden bahsettiniz fotoya cevap yazarsaniz sevinirim

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Sarı ok tarafında aynı kayadan olması lazım. Alt resimde görüldüğü gibi. Kırmızı X ile belirttiğim hafriyat kaldırılmazsa büyük risk taşır.
duzenlendi.jpg

Sizin çalışmanıza örnek bir giriş.
k-m-g.jpg

Murat95190

Member
muazzam işaretler az yakından çek bakalım üçgen ve haçın girişi muhtemel x kooydugum yerden diger tarafı karsısından resimle
Tesekurler ustam evet gordum basindan belli dusunuyoruz ama su an yukarda biraz temizlik yapiyoruz devaminda bakicaz 3 yerden suphelendik ve arastiriyoruz guzel macera hafta sonlari bizim icin insallah guvenli bi sekilde ve izinli bi sekilde bitiricez
Devamini paylasicaz saygilar

karakartal88

Aktif Üye
VAY BABAM VAY ALLAH İŞİNİZİ DEK GETİRSİN TÜMÜLÜS , MEZAR , BALİK , HAÇ , DOMUZ KAFASİ NE ARARSAN VAR ÇOK GUZEL Bİ BÖLGE KOLAY GELSİN.

karakartal88

Aktif Üye
KARDEŞ 7. FOTOYU İNCELE KAYA DOMUZ KAFASİ VE KÜT BURNU Bİ YERE BAKİYO BAKTIĞI YÖNÜ ARAŞTIR DERİM KOLAY GELSİN