Üstadlar Hepinizin Mesajlarını Bekliyorum Sizce Nedir Bu? 2cm ortalama kalınlıkta

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Biri sansini denemis camera sokiyiim hesaabi amma yememis
Eyice bak cokca resim yukle 360 derece uzak yakin .bu haliyle tirt mekan

Ulan bilmeden ne yorum yapıp sallıyon yeri bilmesek işaret hakkında bilgimiz olmasa yiyecez farkındaysan üstadlardan msj bekliyorum yazmışım yukarıya

kabakburgiba

Operatör
Ulan bilmeden ne yorum yapıp sallıyon yeri bilmesek işaret hakkında bilgimiz olmasa yiyecez farkındaysan üstadlardan msj bekliyorum yazmışım yukarıya
bu uslup ne beyefendi,biri karotla delmeye kalkmış,başaramamış,yada korkup kaçmış.eğer delebilseydi içeri kamera salıp içini görüntüleyecekti.

kabakburgiba

Operatör
Batuhantürkiye keşke diğer işaretleri de yayınlasaydın.kim ne der bu işarete şimdi bilemem.bizler gördüklerimizi yazıyoruz.doğruyu deyenleri 9 köyden kovarlarmış.sana bol şanslar

maki

Member
ne bu şiddet ne bu celal ustanın dediği doğrudur karottan ibaret bir delik hepsi bu.hiçbir detay yok cevre resimler yok yer hakkında bilgiler yok ee sana burda kimse tek bir delik üzerinden secere dökemez döken olursada sallıyordur,ustalar sana gayet güzelce açıklama yapmış

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Delik karotla açılmış. Üzerindeki merdivene benzeyen işaret yılana benziyor ama değil. Örülerek kapatılmış bir yer araman lazım. Daha yüksek bir yere bak

Gözünüzü seveyim ne krarı ustalar deliğe şu dök hattı hesabı yok oda marazi havadırma gözünüzü seweyim