Ustalar abiler yardım

mayhem

Co Admin
Co Admin
vakko çözer sanırım böyle bir konusu vardı .

ÜstaD1

Bilgili Üye
İbranice olabilir.

Harikar

Member
Ustam bu bir kitap ve kitabın son sayfasında şeytan resmi var deri den yapılmış ve altın kaplamalı yazısı sizden ricam yardımcı olursanız çok sevinirim

ÜstaD1

Bilgili Üye
Baştan şunu anlayalım, madem bilgi almak için buradasınız; kitap sizde miydi yani siz mi sahibisiniz yoksa bir başkasından mı aldınız yada başkası adına mı soruyorsunuz? Orjinalliği konusunda emin olmak adına soruyorum bunu. Ön ve arka kapaktan da resim alalım, mühür olması gerekiyor.

16tolga16

Aktif Üye
hayvanlar hakkinda bilgi veren bir kitaba benziyor..Ama dediginiz gibi son sayfasinda seytan var diyorsunuz.O resmi gorme imkanimiz var midir.

Harikar

Member
Ustalar bu kitap dayımın elinde ve bilgiyi kendim için istiyorum başkası için değil çünkü ben merak ediyorum tehlikeli birşeye benziyor o yüzden bilgi edinmek istiyorum

ÜstaD1

Bilgili Üye
Ustalar bu kitap dayımın elinde ve bilgiyi kendim için istiyorum başkası için değil çünkü ben merak ediyorum tehlikeli birşeye benziyor o yüzden bilgi edinmek istiyorum
Ben size samimiyetle şunu belirteyim, orjinalliğinden şüphem var ama varsayalım ki orjinal. Define işinde buluntuyu elden çıkarmak zordur, ama kitap kadar değildir. Kitap işi çok zordur ve risklidir aynı zamanda şu ana kadar çoğunlukla yakalanıp hapis yatan bir çok insan var bu kitaplar yüzünden. Bir şekilde bulundu ise (Satınalmadıysanız birisinden) en doğru yol müzeye götürüp teslim etmektir. Ben aksi bir yönlendirme de bulunmam ve kendi şahsi görüşümdür.

Kitabın dili, ne anlattığı ve orjinalliği konusunda diğer arkadaşlar ne yorum yaparlar bilemiyorum.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Masonların simgesi 7 kollu şamdan. Bu kitabı dayınız nerde bulduysa orda mabet yeri olabilir .

Smokin

Moderatör
Moderatör
Piyasa da buna benzer çok.kitap var. Sizin kitaba gelince de orjinal görünümünde değil.