ustalar benim gördüğüm göz yanılgısımı..kontrol edebilirmisiniz

joey

Member
Ekli dosyayı görüntüle 252710

Önceki figürün baktığı yönde burası var.
Burası kışın akar yazın kurur biryer sanırım.
kırmızı alanda kapama bir yer olabilir ve havalandırması yanında.
Soru işareti olan yer mağra gibi. Orası nasıl?
yukarıdaki sarı alanlar işçilik eserimi yerleştirilmiş acaba? Eğer öyle ise de Oraların yukarısı ayrıca incelenmeli... Rastgele...
kırmızı ile işareyledğinizin yakın resmi
Ekli dosyayı görüntüle 252822

joey

Member
Çok yaşa ağam ben ciziyordum sen halletmiş sin. Mezar değilde kutsal bir yermiş gibi sanki sol elde kitap gibi birşey tutuyor galiba. Fotoğraf bulanık net fotoğraf lar gelirse güzel yer.

Moderatör tarafında düzenlendi:

joey

Member
yaz bitmeden gidersen detaylıca araştır takım taklafatsız inip çıkılmaz tabiki ama yerin güzel değerlendir derim .
ustadım değerlendirmek istiyoruz ama çözüm kısmı sıkıntılı ...alan o kadar geniş ve işaretler fazla olunca kafa karışıyor çıkar yol bulamadık.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kadının sağ elinin tarafında yani bize göre sol tarafında iki adet kapatma var. Biri yuvarlak daire şeklinde kaya diğeri de yarım ay şeklinde horasan kapama. Tam yamaç yer dikkat edin derim. Hayırlı forumlar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bence orda hiç birşey yok , görünen kadın , asalı adam vs gibi hayali karakter resmin bulanıklığı veya kayaların gölgesi sonucu yanılsama .
Orda 4 X 4 lük bir kaya kabartması olsa bile bu resim kalitesinde görünmez hale gelir .
Hayal gücü dünyası işte.

joey

Member
Bence orda hiç birşey yok , görünen kadın , asalı adam vs gibi hayali karakter resmin bulanıklığı veya kayaların gölgesi sonucu yanılsama .
Orda 4 X 4 lük bir kaya kabartması olsa bile bu resim kalitesinde görünmez hale gelir .
Hayal gücü dünyası işte.
peki yaklaşık 60cm boyundaki balıkdamı birşey ifade etmiyormu.

joey

Member
bu resimde uzaktan çekimi var..

dere dediğim yer..balık ın 15-20 m altından geçiyor. balığın büyüklüğü 50-60 cm civarı..oraya yapılmış ve konulmuş gibi..ben böyle balık görmedim daha önce :)
Ekli dosyayı görüntüle 252856

mayhem

Co Admin
Co Admin
joey usta kayalara bu kadar uzak durma gidince bu sefer güzel resimler çek yakın ve görüle bilir olursa güzel olur Heycan yaptırma bize burda :D