ustalar benim gördüğüm göz yanılgısımı..kontrol edebilirmisiniz

odin

Editör
Tatar altinda demis ama kabartmayi kirmayasin altinda sanip :200:

kabartma ile zemin arasinda demek istemis. Veya zemin altinda giriside olabilir. Bir daha gittiginde etrafini baktigi yonu vs guzelce ve bolca fotografla.

mayhem

Co Admin
Co Admin
çirkin kıral :D Fakat zengin soylu gibi. sağlam bir kamp keşif gerekli benim fikrim elinde tutduğu asa gibi duruyor .

mayhem

Co Admin
Co Admin
baktığı tarafta yuvarlak içindeki 2 rakamının olduğu yer Meltun Dikkatini çektimi senin sistemde birde oraya bakmak gerek kesme işcilikli bir durum var fakat seçemiyoruz resimden.

joey

Member
çirkin kıral :D Fakat zengin soylu gibi. sağlam bir kamp keşif gerekli benim fikrim elinde tutduğu asa gibi duruyor .
kaç sefer gezdik sayısını hatırlamıyorum. her gittiğimizde farklı birşeye takılıyoruz. mühendisliği bırakıp arkeolog olacam en sonunda :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
zahmet olmazsa ekle sende biliyorsunki boşa kürek çekiyoruz böyle belkide doğal :200: atıp tutuyoruz . tube sonra buraya link at insallah bakalım .

joey

Member
zahmet olmazsa ekle sende biliyorsunki boşa kürek çekiyoruz böyle belkide doğal :200: atıp tutuyoruz . tube sonra buraya link at insallah bakalım .

hayatımda ilk defa youtube video ekledim..devamı gelir :)

arkadaslar , ustalar burada sadece bu yüklediğim video yok. çok daha fazla işaret var aslında...mağaralar ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
evet yer gayet güzel alt kısımlarda mağra olmalı girişler ve bir çok işaret var yakından bakılmalı tek gezme kayalık alan dikkatli ol güzel çekimler ve yeni vidiolarının devamı bekliyoruz joey :200:

joey

Member
evet yer gayet güzel alt kısımlarda mağra olmalı girişler ve bir çok işaret var yakından bakılmalı tek gezme kayalık alan dikkatli ol güzel çekimler ve yeni vidiolarının devamı bekliyoruz joey :200:
evet yer güzelde hep kaya gördüğün gibi...girişi bulmak mesele...kitlendik açıkcası