Ustalar Bi bakın hele

sef_er

Operatör
Gönül_Eri bugünün altını görmez eski altini görür hikayesi var işte ona bitiyorum

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
sef_er ustam eleman karalamak için yapmış yani yetkili firma videosunda böyle diyor :D yav arkadaş insan kararsız kalıyor.. arex 17 çıkarmışlar daha iyi görünüyor sanırım yerlide. Lakin forumda kimse ağzına almamış :D buda beni ilişkilendiriyor

sef_er

Operatör
Gönül_Eri ne düşünürsen en kötüsünü düşün %90 öyledir, hızlı yazmıştım ondan

sef_er

Operatör
Gönül_Eri ama önemli degil memlekette cay bahcesinde kaybolan orak, kazma ... Ararsin

Dogo

Aktif Üye
Bide @Dogo ustam tek tek için hangi cihazı önerirsiniz ? Gazoz kapağı salça kutusu at nalı çivi toplatmayan cinsten :D yani yanılgı payı az olan iyi ve uygun bişey
iyi bir makina istiyorsan burda söylemem reklam okurum bilemem ama ayrımı iyi minelap 4500 olabilir bence çöpü atlayıp altındaki değerli tespiti için çok hatika bir makine ama fiyatı biraz iyi o yüzden yanlış anlaşılmasın benim beğendiğim bir makine tavsiye ederim

Dogo

Aktif Üye
@timur964 ustam teşekkür ederim. @Dogo ustam bişey sorucam bilmediğim için soruyorum bunuda şimdi 40 cm de tek parayı bulan bi cihaz bulunan paradan 100 lercesini 1 mt nasıl algılayamıyor? Bakın tek para demiyom küp dolusu diyom varmı bunun bi izahı
Şimdi dedektörler sinyal ker ile çalışır makina nın gücü ile alakalıdır bir araba aküsünle koskoca bir kamyon çalıştıramazsın dostum daha nasıl anlatayım bilemedim he yine mantıklı gelmediyse daha detaylı anlatırım :)