Ustalar bir yardım edin Delta 3s Plus Cihaz

tvezir

Yeni Üye
Öncelikle hepinize selam olsun
Şimdi o kadar çok cihaz araştırdır cihazlarda aralarında değişiyor Yapı veya tek arama olmayacaksa pulseler iyi duruyor ama VLF ve Pulse sistemler hakkında pulselerin derinlik bakımından gayet iyi olduğu açıkca ortada ayrım modu VLF lerde iyi ama ondada en fazla 1 m oda cismin büyüklüğüne göre yalnız kaliteli cihazlarda cep yakacak Delta Pulse 3s Plus modelini almayı düşünüyorum uçurtma başlıkla beraber bu cihazı kullanan sahada başarılı olan arkadaşlar var mı ?
Şimdi ustalar DELTA 3s plus ve 3s arasındaki fark nedir ?
3s Plus modelini sahada deneyen derinlik bakımından kaç m gördü
Kullananlar tavsiye ediyormu ?

Güzel Yorumlarınızı bekliyorum İyi günler dilerim

tvezir

Yeni Üye
Üstatlar konu ile ilgli bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi

tvezir

Yeni Üye
Ustalar başka kullananlar yok mu ?

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
peki cihazı kullandınızmı arazide derinlik nedir yani önerirmisiniz
arkadasım tatminkar olursan yeterli gelir..kokakola kutusunu 80_100 cm den algılar plus bu banankafi dersen alınabılır.ama dersen 2 metre yaklaaşma ozamn..ki cihazı kesin al diyemem yarın öbürgün kullanamazsın skkıntı yaşardın belki kulagımın çınlamasını istemem..cihaz fıyat performans olarak alınabılir.bir kac arkadasın yorumunu daha alırsan iyi olur...

tvezir

Yeni Üye
arkadasım tatminkar olursan yeterli gelir..kokakola kutusunu 80_100 cm den algılar plus bu banankafi dersen alınabılır.ama dersen 2 metre yaklaaşma ozamn..ki cihazı kesin al diyemem yarın öbürgün kullanamazsın skkıntı yaşardın belki kulagımın çınlamasını istemem..cihaz fıyat performans olarak alınabılir.bir kac arkadasın yorumunu daha alırsan iyi olur...
Yani pulse olarak bu fiyatlarda bundan daha fazla derinlik veren bir cihaz varmı ?
Kütle büyüdük e derinlik artarmı kullanan arkadaşlardan da yorum bekliyorum

Mhmt82

Moderatör
Moderatör