Ustalar buraya bakarmısınız size zahmet

ragıp

Uzman
ustam, bu fotoya iyi bak
ilerideki elektrik direğinin tam hizasında bir köpek var
bu köpek, kral mezarı bekçisidir
yapman gereken tek şey
köpeğin hemen arkasındaki Kralın mezarını bulmak olmalı

muhtemelen tüne ile girilen bir mezar odası var.
çubuk ile mezar odasını bulacaksın, sonra ise
yine çubuk ile tüneli takip ederek, tünel girişini tespit etmelisin
sonrası daha kolay

öncelikli hedef bu olmalı

selametle

wesli1986

Aktif Üye
Ustam onu kopege bende benzettim ama cok asınma var taslarda acaba dedim

wesli1986

Aktif Üye
Ustam onu kopege bende benzettim ama cok asınma var taslarda acaba dedim

deli firat

DOĞACI
Güzel yer yapabilirsen hele o tepe yer varya ustalar gereken bilgileri vermiş eklenecek bir şey yok top sende selametlen

wesli1986

Aktif Üye
Ustam fotoda kazılı olan yer varya orda ben işlem yapıyorum suan gorunen cuk urun kenarıdır kayanın altında bosluk tesbiti yaptım birkaç kemik çıktı kırık kup yarımı cıktı tam kayanın altında degerli işareti cubuklar aldım işlem yapıyorum

wesli1986

Aktif Üye
Poseidon2023 ustam fotonun birinde 3 cuyude bul ya aynı hizada yada üçgen şeklinde demişsin bu 3 tane aynı olan yerde ne gordun ustam sade mezarmı yada oda mezarmı

wesli1986

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 167086 Poseidon2023 ustam bu şekilde boşluk aldım vede yuvarlak içindeki yerde altın tesbiti yaptım gümüş bakır kurşun ve bende topraktan cıkardıgım degerli parlak minareler vardı onlarada baktım gormedi sadece altını ve kemiği goruyo kemiği odanın içi de altınıda o yuvarlaga aldığım yerde gordu düşüncen nedir ustam

wesli1986

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 167090 daireye aldığın yer senin işaretin ustam altındada ben boşluk degerli tesbit yaptım biraz once fotoyu attım karşı kayalarda kapıya benzer bişey var bi bakarmısını ustam

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.a değerli ustam, çubukları al çık kayaların üst bölgesine. Odaları tek tek tespit et girişleri bul derinlik ölçülerini al in aşağı muhasebesini yap önlemini al başla inşaEllah. Ya da önündeki yamaçta zemin altı odalara odaklan. Hayırlı forumlar.

Pscyhe

Engellendi
Yer guzel isaretlere bakinca hem zeminde hem.kayalikta mezarlar var...simdi burda yapilacak sey zeminmi kayalikmi secimi sirayla gitmek lazimki ekmek yensin burdan.gordugum kadariyla yerinde musait rahatlikla calisma inceleme yapilacak bir alan..onceligi kaya mezarlara var diyecem bulmak acamk kolay olur senin icin..zemin alti biraz zorlar onlari sonraya birak..saglam bir ekip kurup tespitlerini yap ustalarim sana yerleri gostermis sanada ya nasip diyip ise baslamak kalmis.