Ustalar insan büyüklüğünde balık

Bursa16

Member
Hiç oyma yok. Balığın hemen altında kilise resmi galiba o var

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bursa16 kardeş balık işareti kesin gömü define işareti değildir. Bakma sen internette gezen yorumlara.

Bilmen gereken tek şey, Hırıstıyanlıkta Haç işareti neyse balık işaretide odur. Hatta şöyle demek daha iyi olur. Haç yokken Haç işareti yerine kullanılan işaret Balıktı. Bu yüzden anlamı ilk başta Yemindir ve korumadır.

O balığın bulunduğu yer Nekrapol mezarlık alandır. Tek mezar değil. Kaya içinde ve toprakta bir çok mezar bulursun. 153 sayısını asla aklından çıkarma balık işaretinde.

Bu resimlerde ben mezar göremiyorum. Çevre resmi eklersen ve resimlerde mezar olursa nokta koyarız.

Bir mezar actınmı aynı sistemde çok mezar bulursun.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Yok tekrar baktım resimlere kayda değer yer yok.

Merdiven dayalı yerde balığın çevresinde ve altında traşlanmış yerler var oraları tıkla boşluk sesi almaya çalış.

Ama sadece kayalara değil topragada yogunlaş tek mezar değil ordaki. Nokta için resim yetersiz ve tek nokta degil

djnightman

Engellendi
Topragim iyi ugrasip buluyorsunuz ben hurriyete kahve içmeye cikarken yol kenarinda gorsem anlamam :D

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çatlakları takip et zaten mezar odasını bulursun alt dibde yada sağ tarafa dikkat et en üst esgeçilmeyecek kadar güzel duruyor arkadaşlar baya bi tecrübe vermiş gerisi senin nasibine kalmış nasibinde varsa açar yersin nasibinde yoksa açsanda yiyemessin yada açamazsın yer güzel ALLAH yardım etsin bol şans çatlaklar ve kasa olabilecek yerler var