Ustalar Ne Olduğunu Çözemedim

tr46osman

Aktif Üye
evet batıya bakan kısımda ve oksitlenme olan yeri 15 cm civarında küp parçası çıktı bilindik yer ve evlere yakın öncesinde alınan alınmış ancak dokunulmamış 2 yer var şuan da uygun vakti ve cihaz almayı bekliyorum ve de ne yazıkki tecrübesiz olunca tam kestiremiyorum yöntemleri :) eyvallah reis

Walter White

Member
Ustalarım iyi günler. Bu tam olarak nedir git git bitmiyor günlerdir milimlik ilerliyorum o derece sert bir şey hilti üzerinden kayıyor kırılmıyor. Bu kaya mı harç mı anlamadım harçsa türü nedir bunun bilen ustalarım aydınlatırsa sevinirim.

Ekli dosyalar

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustalarım iyi günler. Bu tam olarak nedir git git bitmiyor günlerdir milimlik ilerliyorum o derece sert bir şey hilti üzerinden kayıyor kırılmıyor. Bu kaya mı harç mı anlamadım harçsa türü nedir bunun bilen ustalarım aydınlatırsa sevinirim.
Ooo hos geldin usta🤣
O diger sitede de aradigini
bulamadin saniyorum 🤣🤣 tekrar geri geldin

Walter White

Member
Ooo hos geldin usta🤣
O diger sitede de aradigini
bulamadin saniyorum 🤣🤣 tekrar geri geldin
Tekrardan hoş bulduk değerli ustam.:) Benim amacım sizin bana verdiğiniz değerli bilgiler ışığında buraya kadar gelmemdi. Dikkat ettiysen ben bu karşılaştığım şeyin ne olduğunu harçsa ne harcı olduğu yapılış amacının ne olduğunu öğrenmek istememdi. Kimseden net cevap alamayınca oraya da yazayım dedim. Yani tek amacım bunun ham maddesinin ne olduğu sende görmüşsündür zaten.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Tekrardan hoş bulduk değerli ustam.:) Benim amacım sizin bana verdiğiniz değerli bilgiler ışığında buraya kadar gelmemdi. Dikkat ettiysen ben bu karşılaştığım şeyin ne olduğunu harçsa ne harcı olduğu yapılış amacının ne olduğunu öğrenmek istememdi. Kimseden net cevap alamayınca oraya da yazayım dedim. Yani tek amacım bunun ham maddesinin ne olduğu sende görmüşsündür zaten.
Insaat ki yapacksin usta. Bu madde horadan harci. Icinde de kiremit tozundan tut deve kusu yumurtasina kadar envayii cesit malzeme var. Birak bu isleri Allah askina.
Sen o sitede yazdin mi; şu sitede ki insanlar bana sunlari yazdi, sagolsunlar gercekten ilgilendiler ama ben farkli cevaplar da ariyorum diye. Senin konuna burada yazilan cevaplarin hepsini okudum. Diger sitede kac kisi seni kim muhattap alip cevap yazdi?
Burada yazilanlari kale alsaydin sen coktan girmistin iceri. Tum ustalar sana yol gosterdi burada.
Ben senin derdini anlayamadim. Bizim orada bir laf vardir , ha bunun selam verdigi bayrak nedur ula?? Söz buradan dişariyadur😀

Corleone

Member
sonuç ne oldu acaba, halen bu arkadaşı düşünüyorum, bu kadar net yaklaşmışken ne yaptı acaba,, bir köyde fakir bir kadın oluyor, Sultan acıdığından kadına aç kalmasın die her gün bir tavuk verilmesini emrediyor, ve zamanla maddi durumu düzelsin die tavuğa altın yutturulmasını emrediyor, bir süre geçtikten sonra kadınla ilgilenin bakalım durumu düzelmişmi diyor, adamlar kadının halen fakir olduğunu söylüyor,, sultan hayret içinde kadını çağırtıp tavukları ne yaptığını soruyor, kadında pazarda sattığını, parayla ihtiyacını karşıladığını söylüyor,, Sultan göğe bakıp Allahü teala seni fakir hayat sürmen için yaratmış ben bile bir şey yapamam demiş