Ustalar yardim edermisin

ragıp

Uzman
@ragıp.. bendede var titanyum vs içinde isaretin gösterdiği yerleri çubuk çekiyor aslinda ama ben kesin sonuc istiyorum şelalede çin resmini bile yakaladık ustam ah ah neler geldi basima

eh be mubarek, neler geldi diyorsun, anlat ki bilelim.
benzer durumla karşılaşan, çözüm olacak birileri vardır belki
sorunu çözmenin yolu dillendirmektir, bilirsin değil mi?
hadi anlat şimdi, ayrıntısı ile anlat

hakan222

Member
Şelale ..

Ekli dosyayı görüntüle 179674 şuan uzaktan bı cekimim yok diyerek konudada belirttim arkadaşlar şuan ben burda biraz işlem yaptım bunun on yüzünü aldim yıkılma ihtimali olmasin diye.. soru isaretin olduğu yerden yılan çıktı on santim sonra bir buçuk metre büyüdü bekcisiymis bize gomunun suyun arkasinda 4 metre asada dedi bu iki senelik bı olay yeni deyil tüm hazirliklerim TM gümünün yerini teyit edicek gerekli teçhizat yok bu konuda yardımcı olucak varmı acaba

ragıp

Uzman
@hakan222

Ustalar yardı başlıklı konun ile şelale başlıklı konunu birleştirdim
bu şekli ile daha verimli olacaktır
bilginize

hakan222

Member
@ragip.. ustam yazsam sabah olur cinler evime gelmedi şelalede hirladi arkamdan hiç kıpırdamadan resim çektim yaklaşık 30 metre gerimdeydi yaklasamiyo uzaktan hirliyo korkutcam diye sonra iki ay topal kaldım şöyle diyim inanmazsin sen hayatinda yılanla konustunmu ben konustum yüz yüze gümünün yerini dedi valla ustam ayrıntılı yazsam sayfalar yetmez şimdi herşeyi halletdim bı sıkıntı kalmadı tek gereken yeri TM teyit Edip işe baslicam gerekli teçhizat yok işte

hakan222

Member
nik.. sağol ustam o konuda sıkıntı yok hocam sağlam bizzat görüşturtu evet ben iki senedir bu işi yapacak hocayı ariyodum buldum yer belli ama ben yeri teyit Edip Garanti giriyim o yuzden böyle paylaşım yaptım ..

ragıp

Uzman
[h=1]şelale için fikirleriniz[/h]
arkadaşlar konuyu hatırlamanız veya daha evvel yapılmış olan yorumlardan fikir edinmek maksatlı eski konuyu ekledim.
[h=1][/h]
@hakan222

Kıymetli ustam, aklın yolu birdir. sen, yaşadıklarının etkisi ile heyecanını kısmen anlayabiliyorum.
konuya müdail olan arkadaşlara sor, hepsi, bekçi sana yalan attı diyecektir.
yapman gereken, bekçiyi bir şekilde uzaklaştırmak
ve sonrasında günümüz teknolojisi ile sonuca ulaşmak adına emin adımlarla ilerlemek olmalı

hakan222

Member
ragıp.. evet ustam en iyisi onu uzaklaştırmak .. birde şöyle de di şelaleye dokunmayın sırtını önündeki mezara dön 34 adım at işaretli taş var orda büyük Kaya onun arkasını kaz dedi dedgi yeri kazsammi acaba taş var orda nur izi var ..

ragıp

Uzman
@ragıp.. evet ustam en iyisi onu uzaklaştırmak .. birde şöyle de di şelaleye dokunmayın sırtını önündeki mezara dön 34 adım at işaretli taş var orda büyük Kaya onun arkasını kaz dedi dedgi yeri kazsammi acaba taş var orda nur izi var ..
al tabi yaa,
neden bekliyorsun

diğer taraftan, bekçi ne kadar doğru söylüyor onu göreceksin
beklemen yersiz deri. al

hakan222

Member
@ragip.. aynen en azından yalanmi diyor onu öğrenirim..

yolgezer

Bilgili Üye
hakan222
Güzel insan inşallah amacına ulaşırsın. Ama sağlığın daha önemli değilmi gardaşım.
Kendin söylüyorsun neler çektim diye. Böyle sıkıntılı yerler, sıkıntı getiriyor.
Sıkıntıların devam ederse benim fikrim sağlığını düşün. Rabbim saglıklı sıhhatli yaşam nasip etsin.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sana yeri soylediyse neden korkutmaya calisti?
Birebir konustuysan bu elemanin gucu cok fazladir.
Dedigi yerde islem yapma. Basin belaya girer.
Onlari oradan uzaklastiracak veya yakacak birisini bulman lazim. Bunu saglamadan kilini kipirdatma.

Ayrica suyun akisini yedek hatta aktar.
Kurumus selale gibi olsun.
Sonrasi tecrube ve cihaz isi insallah.

Pscyhe

Engellendi
Bu konuya daha oncede yorumlar yapilmisti sikintili bi alandi..ben halen ayni fikirdeyim yer bence cok sakat.uzaklastirma yada kandirmaya calismak sonuca ulastirmaz ilmi yuksek guclu bi hocayla bu varligi yok etmen lazim.ama senin dedigin gibi cikip senle konustuysa iletisim kurduysa bende ustalarima katiliyorum cok guclu bir varlikla bekciyle karsi karsiyasin.burayi niye bekledigi yada tilsimin sartlarini ogrenip yada bu varligi yok etmeden burdan bisey alman imkansiz bence..