Ustalarım bilgi verebilirmisiniz

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kayada gözlü kayanin 300 metre üst tarafinda ileride ustalarım
Kardesim bu kaya parcalari yerlestirmemi yoksa tek parcami. Kayanin buyuk olan kismini ve altini incelemekte fayda var. Ssdece bi olasilik. Selametle

Trajedi

Yeni Üye
İmkansız ustam çizilmiş yontulmus bilerek işaret yapılmış ustam..taşlar sabit iken çizim işlemi yapılmış. Bilginiz için tesekkurler

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardesim resumlerini inceledum.
Biraz daha aydinlandi mesele.
Lakin sunumun bizim anlayacagimiz sekilde olamadi.

Mevcut haliyle yapilacaklar.
1- Alanda bir cubuk ustasi dolasacak.
Bosluklari bulacak, yer altinin krokisini cikaracak.
2- Degerli maden tespiti yapacak.
3- Tespit ettigi yerlerin yakininda ve yanindaki isaretleri bu krokiye isleyecek.

Yani siz isaretlerden hedefe degil, hedeflerden isaretlere gideceksiniz. Bu mumkun mudur? Evet mumkundur. Yani isi tersden yapmaniz gerekir.

Bunu basarirsaniz yol haritaniz ortaya cikmis olur.
Birde isaretlerini omer HATTAP hocamiz gorsun.
Eskiya isaretlerinin pirlerindendir.

Kolay Gelsin.

Trajedi

Yeni Üye
@.omer hattap hocamıza siz ulasirmis iniz değerli hocam ? Ben söylediğiniz şekilde yola devam edeceğim ins ilk önce sivri uzun çubuklarla boşluk arayacağım sonra yer krokisi ni çıkaracağım toprak şeklini çıkan taşları resimleyerek reSimli hedeflere ulaşacağım tabi bunu siz değerli hocalarimiz yardımıyla yapacağım her ani her yapılan ve her çıkan olguyu sizinle paylaşacağım hocam çok sagolun Allah razı olsun minnettar im size

Trajedi

Yeni Üye
Ustam son nokta yi anlayamadım toprağın dibine gitmeyi dusunuyordum boşluk aradıkları sonra..çünki kanal gidiyor gözlerin sonlarında toprağa doğru ..netten edindiğiniz bilgiye göre hadesin kayigi olarak geciyorum us eski Yunan mitolojisinde ölüyü hades kayigi na alıp değerli eşyalarını elinden alır ona göre iyi yada kötü yaşama ulastirirmis..ve bu kayık gibi yerlerden kutsal şu anladigim kadarıyla yağmur suyu oluyor.yağmur suyu bu kayiklardan geçerek kanalın yardımıyla mezara ulasirmis @bulursam kader 25 ve ragıp ustam dogrumudur bu bilgi ?

BulursamKader25

Genel hatlariyla dogrudur.
Su dolar ve tasar. Kanaldan akar ve mezara ulasir.

Trajedi

Yeni Üye
Yani ustam bu yorum burada uygulanmismidir sizce yani doğru olma ihtimali varmi ustalarım? Eskiya buluşması yeri ve Yunan Mitolojisi aynı olurmu karistiriyormuyum yoksa ustalarım BulursamKader25

Trajedi

Yeni Üye
Yani ustam bu yorum burada uygulanmismidir sizce yani doğru olma ihtimali varmi ustalarım? Eskiya buluşması yeri ve Yunan Mitolojisi aynı olurmu karistiriyormuyum yoksa ustalarım BulursamKader25

BulursamKader25

Yani ustam bu yorum burada uygulanmismidir sizce yani doğru olma ihtimali varmi ustalarım? Eskiya buluşması yeri ve Yunan Mitolojisi aynı olurmu karistiriyormuyum yoksa ustalarım @BulursamKader25
Bu konuda hiçbir bilgim yok malesef kardeşim.

Düz mantık gidersek, eşkiya Yunan'sa, Yunan Miteolojisinden etkilenmesi gayet normaldir derim.