Ustalarim bu işaret neyi ifade ediyor

matador

Yeni Üye
sanki işretten ziyade harita veya kroki gibi duruyor

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Mezarlari ifade ediyor.
Teferruati da mevcut.
İsin ozu o zarf seklinde.
Ne anlam ifade ediyor kardaslarimizdan bilen varsa yazsin insallah. MendereS ustam gelince gorsun. :)

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kapalı zarf işaretinin çok farklı anlamları vardır bildiğim kadarıyla genelde yerleşim yerlerini gösteren basit hıristiyanlık işareti sembolü olarak kullanıldığı olmuştur.bugüne kadar net bir çözüme ulaşılmadığını biliyorum.üçgen olarak,sekiz rakamı olarak,haftanın altıncı günü olarakta değerlenidirilir.bu şekle kapalı zarf şekline gospel anlamıda yüklenir bazıları tarafından.hıristiyanlıkta incili kutsal kitaplarını simgeler .kutsal sayılara görede tev'il yaparsak kapalı zarf figürü işareti her neyse beş noktanın birleşiminden oluşuyor.5 rakamı ise kutsallığı simgeler.kutsal sayıdır anlamındadır.buna göre değerlendir kurbanım

Turko

Uzman
Mezarlık alanda sin , irili ufaklı tepeler var , bir mezar kıymetli yani kıdem li , istavroz olan kayayı bulacaksın arazide o kayanın altında mezar.

grasviti

Member
Bu isaretten birane daha olacal toplam 3 tane 30 mt gecmiyecek sekilde ara bul 3 cusunu yardimci olmaya calisalim ayrica bu tasi ve ve ceresini geriden cekersen guzel olur

antidepresan

Aktif Üye
Yorumlarınızicin Allah c.c razı olsun ustalarim bu yer arkadaşım nasipse haftaya inşallah gidicez kayanın üstünde bı haç işareti var gibi ama piksel kötü kazama ustam sen ne dersin

antidepresan

Aktif Üye
kapalı zarf işaretinin çok farklı anlamları vardır bildiğim kadarıyla genelde yerleşim yerlerini gösteren basit hıristiyanlık işareti sembolü olarak kullanıldığı olmuştur.bugüne kadar net bir çözüme ulaşılmadığını biliyorum.üçgen olarak,sekiz rakamı olarak,haftanın altıncı günü olarakta değerlenidirilir.bu şekle kapalı zarf şekline gospel anlamıda yüklenir bazıları tarafından.hıristiyanlıkta incili kutsal kitaplarını simgeler .kutsal sayılara görede tev'il yaparsak kapalı zarf figürü işareti her neyse beş noktanın birleşiminden oluşuyor.5 rakamı ise kutsallığı simgeler.kutsal sayıdır anlamındadır.buna göre değerlendir kurbanım
Ustam büyüklerin duası olsun inşallah dua bekleriz araziye gidince tekrar konuyu guncelliyecem yardım istiyecez

antidepresan

Aktif Üye
Bu isaretten birane daha olacal toplam 3 tane 30 mt gecmiyecek sekilde ara bul 3 cusunu yardimci olmaya calisalim ayrica bu tasi ve ve ceresini geriden cekersen guzel olur
Ustam bu foto daha vardı onu istemedim ben çünkü yeni işaretler sonradan yapılma olanlar vardı gencler canı sıkılmış uğraşmış biraz gibi geldi ama yarın o fotoğrafı yukliyecem belki üçüncü işaret o olabilir

antidepresan

Aktif Üye
Mezarlık alanda sin , irili ufaklı tepeler var , bir mezar kıymetli yani kıdem li , istavroz olan kayayı bulacaksın arazide o kayanın altında mezar.
Büyük kayanın orta kısmında bı işaret var gibi ama piksel düşük olunca net konuşamıyorum ustam zaten o kısmından binislem yapılmış fakat ilerleme yapmamislar