ustalarim bunda bir umut varmı, uydu Görüntüleri

adem44

Bilgili Üye
Germo ustam 1 tane kup seklı var uydu işine ınanmıyorum ama kup seklı içinde yesıl renk yanı toprak ufakta cok ufak mavi var buda bosluk birde enerji var buda metal kup oldugunu renkler doğruluyor diğerleri kaya sekıllerinden belli .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Mal bulanındır ustam o resimdeki yeride bu bir aydır ensesi kalin siyasilerin Fuzuli yiyicileri fellik fellik ettiler, hani Belkıs akkale nin türküsü var, dağlar seni delik delik delerim, Kalbur alır toprağını elerim, işte bizde melul melul baktık, hani haksızlık karşısında dik durusumu bilenlere, hoşt ettim, dediler abi ne olur sesini çıkarma buyuk iş büyük yer, bizde sustuk işte, suçlu kim bilinmez, elimde bir alet edevat olsaydı gariban sofralarina aş, fakir ögrencilere burs, darda olana zorda olana destek olacakti, kime inandiracaksin kendini, ben geçen yıl halletmistimde neyse giden gitti, , hemde teneke teneke, bizde uzaktan bakalım avucumuzu yalayalim.
haklisin abi buyukler kallavi mallari hupletiyii.enazindan nesil degissede.arazi cografyasi ayni kaliyi..

adem44

Bilgili Üye
Germo ustam gordugum goruntude kup ise yatıktır az asagıya dogru dıb tarafında az bi bosluk var kupun bir tarafında tutma kolu var yatık olmasa kup oldugunu anlamak baya zor kup olmadığına dahıl hic bir olumsuz goruntuyok 100 100 kup goruntusudur uydu gercekse .Ekli dosyayı görüntüle 236922 goruntuler boyle bi şey var diyor hayırlısı .

wesli1986

Aktif Üye
Aslında ustalar ben buraya bu uydudan bakmaya alakali birkaç foto atardım ama ortalığı karıştırmak istemiyorum genelde insanlar pek inanmiyolar bu işe bende de bir program var 2 yıldır kullanıyorum öğrenmem bir yılı aldı ilk bu program bana geldiğinde bende inanmiyodum ve sonra başıma bişey geldi inandım ama çok zor ve tetay isteyen bir durum ben yine gittiğin yerlerin konumunu Allirim evde incelerim ama benim işim çubuk zatı arazi makinamda var hepsini birleştirip öyle işlem yapmaya çalışıyorum

mihendis96

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 236924

Merakli arkadaslar mevcut bu konuda hakkinda belli .
Bir cok goruntu aldim normalde ama bu yansimaya bikere denk geldim.

Bilgisi yada tahmini olan arkadaslar varsa yorumlarini bekliyorum .

GERMO

Engellendi
adem44 ustam görüntü doğru, peki hangisi küp şekli
Germo ustam gordugum goruntude kup ise yatıktır az asagıya dogru dıb tarafında az bi bosluk var kupun bir tarafında tutma kolu var yatık olmasa kup oldugunu anlamak baya zor kup olmadığına dahıl hic bir olumsuz goruntuyok 100 100 kup goruntusudur uydu gercekse .Ekli dosyayı görüntüle 236922 goruntuler boyle bi şey var diyor hayırlısı .

mihendis96

Aktif Üye
bolnasipler..kamu spotunu untmayiniz ..izinsiz gayri mesru calisma ozendirme azmettirme tesvik yapmiyoruz...her mekaanin arka kapisi vardir.kahkaha
Neşe adamsin ustam eksik olma :D
10 donum taratmistim. Aldigim kordinati merkez alip 10m cevresini daire yaparak gradiyoyla olcmek kaldi simdi ;)
Eyvallah ustam kiymetli bilgin icin