Ustalarım bunun horasan olup olmadıgını anlayamadım yarcımcı olurmusunuz

Sasa

Member
Bu slanda taptim
Calusmayi bu alanda yaptim

Sasa

Member
Kayalarin yuzeylerini yoklaman gerek diyorum. Eline ahsap cekici alacaksin vuracaksin kayalara, tok sesi alacaksin bosluktan dolayi. Yuzey yoklamasi bu demek oluyor.
Tesekkür ederim biraz kızdırdim galiba mahsur görün
Kayalarin yuzeylerini yoklaman gerek diyorum. Eline ahsap cekici alacaksin vuracaksin kayalara, tok sesi alacaksin bosluktan dolayi. Yuzey yoklamasi bu demek oluyor.
Tesekkue ederim biraz kızdırdim galiba mahzur görün garibin umut kapısı

jeolog

Co Admin
Co Admin
Tesekkür ederim biraz kızdırdim galiba mahsur görün

Tesekkue ederim biraz kızdırdim galiba mahzur görün garibin umut kapısı
Hayir kizmadim nerden cikardin kizdigimi :)
Yanlis anlatmamak icin aciklama yazma geregi duydum sadece :).
Gec saat yorgunluk olunca da yarin devam etmemizin daha faydali olacagini dusundum :)

Sasa

Member
Hayir kizmadim nerden cikardin kizdigimi :)
Yanlis anlatmamak icin aciklama yazma geregi duydum sadece :).
Gec saat yorgunluk olunca da yarin devam etmemizin daha faydali olacagini dusundum :)
Tesekkur ederim yarin ayrintili fotograflar cekerim desenize cok yalnis yerde calistim

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu işaretlediğin resim yani araştırma yaptıgın yer diyelim 4 mtre ulaşmışsın , ana kayadan bağımsız mı iniyorsun .Örnekte verdiğin gibi kaya yüzeyinden 4 mtrede anlaşılması birşeyler olması lazım , dayama sıkıştırma kayaları bulman lazımdı .

İndiğin yerin açılmış hali varmı ben dediğin yerin eğer ana kayayı sıyırarak iniyorsan orayı görmek istiyorum .Yok bağımsız iniyorsan o kayanın devamını bulman lazım birde o mezarı o dayı açmış sanki duruşu biraz öyle gibi :)

İşaret yaptıgın yerin ortasında kalan ana kayanın toprak altı 4 mtre açılmış halini görmek isterim .
Ekli dosyayı görüntüle 265091