Ustalarım incelermisiniz orjinal mi ortalama değeri ne kadardır

feylezof

Member
Sizde olmayan birşeyin değerini bilseniz ne olacak?Yok arkadaş, bunlar bana ait diyorsanız kendi çektiğiniz resimleri koymalısınız ki bir yorum gelsin.Haksızsam haksızsınız deyin.Nasibiniz bol olsun.

Hikom83

Yeni Üye
Ben alıyorum saçma sapan boş işlerle uğraşmıyorum hayal peşinde koşan biri deyilim gönderdiğim ürünü de almak istiyorum koleksiyonum için anlamıyorsan birseyden olumsuz yorum yapma haksızsın

feylezof

Member
Ben alıyorum saçma sapan boş işlerle uğraşmıyorum hayal peşinde koşan biri deyilim gönderdiğim ürünü de almak istiyorum koleksiyonum için anlamıyorsan birseyden olumsuz yorum yapma haksızsın
Olumsuz yorum yapmadım ama siz öyle anlamak isterseniz size kalmış!!! Bu resimdeki orjinal ama sizdekinin resmi orjinalmi ancak ona göre yorum yapılabilir demek istedim.Madem koleksiyonersiniz (çok biliyorsunuz) bu sikkenin(yani resmini koyduğunuz) değerini siz gayet iyi bilirsiniz... size şukadarını söyleyeyim $ cinsinden en az kaç sıfırlı bir rakam olduğunu bana söyleyin bende sizin bişeyden anladığınızı anlayayım.nasibiniz bol olsun

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Sizde olmayan birşeyin değerini bilseniz ne olacak?Yok arkadaş, bunlar bana ait diyorsanız kendi çektiğiniz resimleri koymalısınız ki bir yorum gelsin.Haksızsam haksızsınız deyin.Nasibiniz bol olsun.

Archeologist

Member
Resimdeki sikke sahtedir. Arkadaş da ürün demiş zaten. Tarihi eser degil yani. Degeri 50000 dolar civari orjinal olsaydi eger. 6. Mitrades in parasini taklit etmeye calismişlar ama olmamis malesef.

Hikom83

Yeni Üye
Doğrudur hocam banada değerini 50000 dolar fiyat çekildi değerinde arsa ve evle takas edilebilir dediler

feylezof

Member
Buda gerçektir arkadaşlar,

Pontus sikkesi, altın stater (MÖ 120-63) 8.46gr. Ön yüzde VI. Mithridates Eupator arka yüzde otlayan erkek geyik tasviri, ay, yıldız, sarmaşık ve meyve figürleri.

Son düzenleme:

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Yaw arkadas sitelerden resim eklemek sonrada deger istemek nedir..bi kere burasi deger bicme mecrasi degil zaten resim eklemeyle konularda yeni cigirlar aciyorsunuz bari abartmayin arkadaslar.malzememi alacaksin alacaginin resmini koyarsin bilgisi olanda yorumlar olur biter.internetten resim kopyalayip bu gercekmi degeri nedir ne demek yaw.....zaten kopyaladigin yerde degeri gercekligi hakkinda bilgi veriliyor burdaki amaç ne....???

deli firat

DOĞACI
Birileri gelgel yapmaya başladı yine hayden hayırlısı

feylezof

Member
Yaw arkadas sitelerden resim eklemek sonrada deger istemek nedir..bi kere burasi deger bicme mecrasi degil zaten resim eklemeyle konularda yeni cigirlar aciyorsunuz bari abartmayin arkadaslar.malzememi alacaksin alacaginin resmini koyarsin bilgisi olanda yorumlar olur biter.internetten resim kopyalayip bu gercekmi degeri nedir ne demek yaw.....zaten kopyaladigin yerde degeri gercekligi hakkinda bilgi veriliyor burdaki amaç ne....???