Ustalarım incelermisiniz orjinal mi ortalama değeri ne kadardır

a_g_x_14

Aktif Üye
birşey yazmayayım dedim kayıtsızda kalamadım.hep demezmiyiz burası alım satım değer paha biçme yeri değildir diye.bizler bu dost meclisinde acizane konular hakkında birbirimize ve aramıza katılan değerli ustalarla fikir ve bilgi alışverişi yapmaktır asıl amacımız.madem bu işle uğraş halindesiniz koleksiyon yapıyorsunuz inciğini cinciğini bilmelisiniz malzemenin.burası ne kuyumcudur nede sarraf.yorum istemişsiniz yorum yapan ustaları kışkırtıcı kelimeler sarf etmeyin.burda herkez kendince birçok konuda bilgilidir emin olun.@
feylezof ve @OsiriS ustalarıma bende katılıyorum görüş olarak.Burdaki amaç nedir

hepastios

Editör
birşey yazmayayım dedim kayıtsızda kalamadım.hep demezmiyiz burası alım satım değer paha biçme yeri değildir diye.bizler bu dost meclisinde acizane konular hakkında birbirimize ve aramıza katılan değerli ustalarla fikir ve bilgi alışverişi yapmaktır asıl amacımız.madem bu işle uğraş halindesiniz koleksiyon yapıyorsunuz inciğini cinciğini bilmelisiniz malzemenin.burası ne kuyumcudur nede sarraf.yorum istemişsiniz yorum yapan ustaları kışkırtıcı kelimeler sarf etmeyin.burda herkez kendince birçok konuda bilgilidir emin olun.@
feylezof ve @OsiriS ustalarıma bende katılıyorum görüş olarak.Burdaki amaç nedir
Aynen katılıyorum bu foruma ilk katıldığım bir para hakkında fiyat verdim ve uyarıldım ve uyaran arkadaşım haklıydıda burada fiyat konularına girilmemesi lazım koleksiyonla uğraşan bir insan kurt gibidir fiyatını bizden daha iyi bilir saygılar

zaz12

Bilgili Üye
Ben alıyorum saçma sapan boş işlerle uğraşmıyorum hayal peşinde koşan biri deyilim gönderdiğim ürünü de almak istiyorum koleksiyonum için anlamıyorsan birseyden olumsuz yorum yapma haksızsın
Boş boş konuşma burda insalar ne derdin de sen ne dersindesin. Bu tür arkadaşları engelleyin.
Koleksiyonermis bak işine .burdan sana ekmek yok

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
nasıl konudur anlamadım para sizdeyse fotoğrafını ekleyin
yok değilde biri sizle pazarlık yapıyorsa yolladığı fotoğrafı ekleyin
ama fotoğraf orjinal olsun ordan burdan alıntı olmasın