Ustalarim uydu isine nokta koymak uzereyim insallah... buyurun !

GERMO

Engellendi
Bu uydu işine inanmak inanmamak meselesi degilde, sağolsun @mihendis96 ustamin inceleyip gönderdiği koordinatta yıllardır yanından geçtiğimiz halde kimsenin bilmediği, koordinat girdiğimde ise google haritalarda Türk mezarı olarak gösterdiği bir yer, @mihendis96 Ustam eğer bana gönderdiğin resimdeki koordinati girersen mezarlık resimlerini görürsün, ama öyle bir yer yok,

yaşlılardan sorup sorusturdum çok eski Ermeni mezarlığı dediler, hatta yüzyıldan daha önceki dediler, çubuk tuttum mezar şeklini çizdi, kemik testide olumlu, tek kaldı metal kontrolü, cihaz olmadığı için bakalım çubuğa ne kadar güvenipte işlem yapalım,

@mihendis96 ustami geçen gün gördüm uydu ile ilgili yazıda, rica ettim baktı ilgilendi, inanmak desen inandım gerçekten, çünkü mezarlık alanı buldu, mezarlık alanı boşluğu bulan bir sistemde metal içinde bir yöntem vardır herhalde, kimsenin kimseye yalanı yoktur bence, mayhem Ustam ne dersin benim sozlerimin guvenirligine ve bu konuya, hani burda beni bilen biliyor, demekki bir uğraş emek vermek lazım, Allah cc razı olsun sizlerden.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
yolcu_37 Ustam en güzeli ismine uyması, demekki gördüğüm inandığım adı adına uydu:4:
Yahu uydu degil neden hala.uydu diyirsunuz anlamis degilim.koordinat toplayip surfer yardimiyla isleme isi.uydu dersen sormazlar mi usta hangi uydu diye.adi fotogrametri.millet uydu lafini duyunca zaten bikmis.zamaninda kazik yiyen yemis.o yuzden uydu degil bu olayin adi.

mihendis96

Aktif Üye
Bu uydu işine inanmak inanmamak meselesi degilde, sağolsun mihendis96 ustamin inceleyip gönderdiği koordinatta yıllardır yanından geçtiğimiz halde kimsenin bilmediği, koordinat girdiğimde ise google haritalarda Türk mezarı olarak gösterdiği bir yer, mihendis96 Ustam eğer bana gönderdiğin resimdeki koordinati girersen mezarlık resimlerini görürsün, ama öyle bir yer yok,

yaşlılardan sorup sorusturdum çok eski Ermeni mezarlığı dediler, hatta yüzyıldan daha önceki dediler, çubuk tuttum mezar şeklini çizdi, kemik testide olumlu, tek kaldı metal kontrolü, cihaz olmadığı için bakalım çubuğa ne kadar güvenipte işlem yapalım,

mihendis96 ustamin geçen gün gördüm uydu ile ilgili yazıda, rica ettim baktı ilgilendi, inanmak desen inandım gerçekten, çünkü mezarlık alanı buldu, metal içinde bir yöntem vardır herhalde, kimsenin kimseye yalanı yoktur bence, hani burda beni bilen biliyor, demekki bir uğraş emek vermek lazım, Allah cc razı olsun sizlerden.
Hocam ona dikkat etmedim ama insallah aradigini umdugunu bulursun . Musait olduktan sonra elimden geleni yaparim forumun amaci yardimlasmak zaten. Bide teyit asamasini gecersek Allah in izniyle daha iyi olacak.
Cumlemizden Allah razi olsun insallah...

GERMO

Engellendi
Son düzenleme:

mihendis96

Aktif Üye
@mihendis96 ustam burasi koordinat aldığımız yer, ustam geçen gün bir programdan asagidaki görüntüleri aldım, burası doğal yapımı, yoksa kilise türü bir yapımı.
@jeolog @timur964 extremesss CooL ve diger ustalarim Sentinel 2 programı ile bu goruntudeki ne acaba

Ekli dosyayı görüntüle 238692Ekli dosyayı görüntüle 238693Ekli dosyayı görüntüle 238694
Ustam bu aralar yogunlugumdan dolayi o programa bakamdim suan icin fikrim yok . Insallah yogunlugum bitince bu konulara ger donus yapacam

jeolog

Co Admin
Co Admin

jeolog

Co Admin
Co Admin

GERMO

Engellendi
@jeolog Ustam teşekkür ederim. Yapıya benzettim ben, yinede sizler iyisini bilirsiniz

Son düzenleme: