Ustalarım yardımcı olabilirmisiniz bunlara rastladım !!!

timur964

konularim
krl sitemiz dahilinde iletişim irtibat yapılması yasaktır bilginize ,, ölçulere uçmuş usta cevap vermiş adım kulaç dirsek olarak değerlendirin iyi formlar

krl

Member
krl sitemiz dahilinde iletişim irtibat yapılması yasaktır bilginize ,, ölçulere uçmuş usta cevap vermiş adım kulaç dirsek olarak değerlendirin iyi formlar
Peki usta size soyle bi soru sorayim cubukkla degerli diyo yumarida babsi gecen tumseklik var orada degerli cekiyo kazayimmi kazmiyayimmi yani ugrasmaya degermi

ragıp

Uzman
Ustam bana ozelden numaranı atarmisin sana bi video atacam bilgili birinin bana yardimi lazm gercekten
ustam, kusura bakma, kimseye numara vermiyorum. videonu buraya at ki, diğer ustalarda değerlendirsinler
göz gözden, akıl akıldan üstündür şüphesiz.

selametle

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustalarım çok güzel yorumlar yazmışlar mezar kadın mezarı sırlı bir mezarın var çatallara olan yerlere dikkat edilmelisin çatal yapan bölgelerde yığma olup olmadığına bakmalısın kanal takip et aynı kayanın düz alnına inilip kaya mezar var’mı kontrol et bence boş deyil mübarek

krl

Member
ustalarım çok güzel yorumlar yazmışlar mezar kadın mezarı sırlı bir mezarın var çatallara olan yerlere dikkat edilmelisin çatal yapan bölgelerde yığma olup olmadığına bakmalısın kanal takip et aynı kayanın düz alnına inilip kaya mezar var’mı kontrol et bence boş deyil mübarek
ustam kanalın baktığı yerin aşağısında bi yığma var üzerinde zıpladığında alttan seste geliyor boşluk sesi

krl

Member
bide ustam bu işaretlerin gösterdiği yeri bulsam açmaya değermi dolumudur

harun0606

Aktif Üye
İşaretli yerleri yakından görmek lazım balık görüyorum ama emin değilim